05.07.2018 16:09

Goran Gora koncerts skanēs vasaras un Daugavas vidū

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Goran Gora koncerts skanēs vasaras un Daugavas vidū publicitātes

22. jūlijā plkst. 16.00 interesenti tiek aicināti doties uz Doles salu Salaspils novadā, kur Daugavas muzeja parkā savu sajūtu pasaulē ievedīs labi zināmais mūziķis Goran Gora.

Kopš Goran Gora pievērsies dziesmu rakstīšanai latviski, katra uzstāšanās kļūst par īpašu stāstu par pasauli katrā no mums, kā arī par pasauli, kas mums visiem ir kopīga, informē pasākuma organizatore Inese Kupšāne.

Dziesminieka novērojumus par mūsu ikdienu un dzīvesziņu papildina dziesmas ar Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un paša Goran Gora dzeju. Koncertā Daugavas muzejā izskanēs tās Goran Gora dziesmas, kuras paša mūziķa redzējumā ir svarīgākie pagrieziena punkti viņa daiļradē.

Daugavas muzeja parks savu viesmīlību un lielisko skanējumu ir pierādījis jau daudzu gadu garumā. Noskaņu ir novērtējuši kamermūziķi, kuri atgriežas, lai spēlētu vēlreiz jau tradicionālajā kamermūzikas koncertā augusta sākumā, 2017. gada vasarā parka centrālās daļas viesmīlību izbaudīja Kārļa Kazāka mūzikas cienītāji, bet šī gada vasaras saulgriežos Doles sala piedzīvoja vēl nebijuša mēroga skaņu piedzīvojumu Dabas koncertzālē. Koncerti Daugavas muzeja parkā vienmēr ir personīgi, skaisti un draudzīgi gan ģimenēm, gan velobraucējiem, gan dzīvniekiem, norāda pasākuma rīkotāja.

Interesenti tiek aicināti ņemt līdzi sedziņas un pledus, ko paklāt zālītē, lai baudītu gan koncertu, gan laisko svētdienas pēcpusdienu. Uz koncertu biļetes būs iespējams iegādāties koncerta dienā muzeja kasē, vēsta I. Kupšāne.