26.07.2018 09:52

Koncertā "Mīlestība" skanēs latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistākās melodijas

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(1 balsojums)
Koncertā "Mīlestība" skanēs latviešu komponistu mūziklu un rokoperu  skaistākās melodijas publicitātes

Svētdien, 29. jūlijā, Kandavā, Ozolāju estrādē, izskanēs koncerts "Mīlestība", kura programmā iekļauti skaistākie fragmenti no latviešu komponistu mūzikliem, rokoperām un muzikālajām izrādēm.

Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis un Raimonds Celms, kā arī Dailes teātra dziedošie aktieri Ērika Eglija, Gints Andžāns un Gints Grāvelis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā, informēja koncerta rīkotāji.

Programmā iekļauti fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem "Meža gulbji", "Māsa Kerija" un izrādēm "Īsa pamācība mīlēšanā", "Leģenda par Zaļo Jumpravu", "Leo. Pēdējā bohēma", Jāņa Lūsēna rokoperām "Indriķa hronika" un "Sfinksa", Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas "Adata" un mūzikla "Vadonis", Imanta Kalniņa mūzikas izrādei "Lilioms", Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles "Tobāgo!", kā arī Mārtiņa Brauna izrādes "Mauglis" u.c. skaņdarbi.

"Vienmēr izturos ar lielu cieņu pret jebkuru mūzikas komponistu, un dziedāšanu uzskatu par lielu dāvanu un pievienoto vērtību savā profesijā! Tāpēc esmu gatava atkal kādam muzikālam izaicinājumam!" par iespēju piedalīties šajā projektā saka Dailes teātra aktrise Ērika Eglija.

Latvijas Nacionālā teātra aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska pauž: "Var dziedāt notis, var dziedāt vārdus, un tomēr vairāk par visu gribas dziedāt stāstu. Tieši tāpēc ir īpašs prieks piedalīties šajā "Mīlestībā", kas nozīmē vairāk nekā tikai šo vārdu."

Savukārt viņas kolēģe Madara Botmane piebilst: "Manuprāt, dziesma ir stāsts. Stāsts, kuru stāsta komponists, vārdu autors... Ir skaisti un vērtīgi stāstīt stāstu, kas tuvs mums pašiem un pilnībā izprotams tikai un vienīgi mums, jo stāsts tiek stāstīts par mums. Mums – cilvēkiem un līdzcilvēkiem..."

Par pavadījumu un aranžijām gādās speciālais mūziklu orķestris Raimonda Macata (taustiņi) vadībā: Mārcis Auziņš (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.