07.06.2018 16:36

Sākusies pieteikšanās starptautiskā džeza festivāla "Saulkrasti Jazz" meistarklasēm

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Sākusies pieteikšanās starptautiskā džeza festivāla "Saulkrasti Jazz" meistarklasēm Kristaps Kitners, saulkrastijazz.lv

Bērni un jaunieši vecumā no 10 līdz 25 gadiem neatkarīgi no spēlētprasmes līmeņa līdz 1. jūlijam var pieteikties Starptautiskā džeza festivāla "Saulkrasti Jazz 2018" meistarklasēm. Festivāls šogad notiks no 16. līdz 21. jūlijam atpūtas kompleksā "Minhauzena Unda" Saulkrastos.

Kā allaž, Saulkrastu džeza festivālā jaunajiem džeza mūziķiem būs iespēja pilnveidoties festivāla radošās darbnīcas meistarklasēs atzītu džeza spēles lietpratēju vadībā, kā arī slīpēt savas prasmes, muzicējot izveidotajos combo ansambļos un ļaujoties spontānām improvizācijām kopā ar nometnes pedagogiem un citiem mūziķiem. Festivāla radošās nometnes dalībniekiem būs iespēja izglītoties sitaminstrumentu, vokāla, ģitāras, basa, taustiņinstrumentu un pūšaminstrumentu meistarklasēs.

Arī šogad meistarklašu dalībnieki atkarībā no viņu vēlmēm un iespējām festivāla nometnē varēs apmesties viesnīcā, teltīs vai apmeklēt meistarklases kā brīvie klausītāji.

Pieteikšanās festivālam iespējama līdz 1. jūlijam, tomēr, ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu meistarklasēs un jauno džeza mūziķu lielo interesi, festivāla organizatori aicina pieteikties pēc iespējas laicīgāk.

Saulkrastu džeza festivāls notiks jau devīto gadu. Kā norāda pasākuma organizatori, šis festivāls ir vienīgais Latvijā, kurā ne tikai jauniešiem, bet arī bērniem ir iespēja apgūt džeza mūzikai vajadzīgās prasmes, tuvoties profesionālam izpildījumam un rast motivāciju turpmākai darbībai džeza jomā, uzstājoties kopā ar saviem pedagogiem improvizācijas sesijās.

No 7. jūnija Saulkrastu tūrisma informācijas centrā arī iespējams iegādāties "Saulkrasti Jazz" festivāla draudzīgo nedēļas biļeti – par 30 eiro.