29.03.2018 11:19

Izziņo Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertu

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Izziņo Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertu publicitātes

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas vērienīgajā atklāšanas koncertā 2. jūnijā būs iespēja tikties ar maestro Raimondu Paulu, Latvijas Radio bigbendu, pianistu Andreju Osokinu, džeza dīvām Dināru Rudāni un Kristīni Prauliņu, kā arī "Jūrmalas festivāla" orķestri un diriģentu Mārtiņu Ozoliņu.

Kā informēja Dzintaru koncertzāles pārstāvis Mārtiņš Pučka, koncerta pirmajā daļā klausītāji varēs baudīt gleznainu mūzikas panorāmu ar Jāzepa Vītola spožo orķestra lappusi "Briljants" no svītas "Dārgakmeņi", kā arī krievu dvēseles dziļumu Sergeja Rahmaņinova "Otrajā klavierkoncertā" virtuozā pianista Andreja Osokina izpildījumā.

Savukārt otrajā daļā maestro Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends pasniegs īpašu dāvanu Latvijas 100. jubilejā – mūsdienīgas latviešu tautasdziesmu aranžijas ar Raimonda Paula unikālo, smeldzīgo un džezīgo personības klātbūtni. To kuplinās Maestro skatuves mūzas – harismātiskās un spožās dziedātājas Dināra Rudāne un Kristīne Prauliņa.

Biļetes uz Dzintaru koncertzāles sezonas atklāšanas koncertu jau pieejamas visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.