21.02.2018 17:00

Jānis Paukštello un Laila Ilze Purmaliete Siguldā meklēs "Laimes formulu"

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Jānis  Paukštello un Laila Ilze Purmaliete Siguldā meklēs "Laimes formulu" publicitātes

20. martā Siguldas pagasta tautas namā Jaunais Muzikālais teātris piedāvā jaunu izrādi "Laimes formula", kurā tautā iemīļotais Dailes teātra un kino aktieris Jānis Paukštello kopā ar dziedātāju un komponisti Lailu Ilzi Purmalieti nopietni, nenopietni un muzikāli meklēs šo unikālo formulu.

Koncertizrāde ikvienam skatītājam sola dāvināt gan sirsnīgus smieklus, gan arī kādu aizkustinājuma asaru, gan īpašu muzikālu baudījumu abu mākslinieku balsu saderībā un dziedājumā klausoties, sola rīkotāji.

Skatītāji ir pieraduši pie liriskā un nopietnā Jāņa Paukštello un nereti ir aizmirsuši, ka viņš ir arī izcils humora aktieris, kurš savulaik tieši ar kino lomu filmā "Mans draugs – nenopietns cilvēks" iemantoja milzīgu skatītāju mīlestību. Izrādē Jānis smīdinās skatītājus ar humoristiskiem monologiem, un asprātīgiem skečiem. Laila Ilze Purmaliete viņam būs gan atraktīva skatuves partnere dialogos un komiskajās situācijās, gan muzikālajos priekšnesumos.

Izrādes asprātīgo dialogu un monologu autore ir Elizabete Trumpe. Izrādē skanēs gan reti dzirdētas Raimonda Paula, Valtera Kaminska un Imanta Kalniņa dziesmas, gan melodiskās un klausītāju iemīļotās L.I. Purmalietes dziesmas ar Māras Zālītes vārdiem, kā arī īpaši šim uzvedumam sacerētas jaunas kompozīcijas.

Biļetes – "Biļešu paradīze" kasēs.