04.01.2018 15:32

Valmieras teātris ar komēdiju "Nepabeigtās kāzas" viesosies arī Ādažos un Salaspilī

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Valmieras teātris ar komēdiju "Nepabeigtās kāzas" viesosies arī Ādažos un Salaspilī Matīss Markovskis

Ar komēdiju "Nepabeigtās kāzas" viesizrādēs pa Latviju drīzumā dosies Valmieras teātris. 1. februārī izrādi varēs redzēt Ādažos, bet 23. martā – Salaspilī.

"Šī nav pirmā reize, kad strādāju ar izcilo kinoscenāristu, kāds viņš ir pirmām kārtām, un dramaturgu Alvi Lapiņu. Man viņa smeķīgais humors vienmēr ir bijis sirdij tuvs," par iestudējumu teic režisors Varis Brasla. "Izrādē nerisināsim globālas pasaules problēmas – vaimonoloģija man ir apnikusi, labāk paskatīsimies, kas notiek mums deguna priekšā vienas ģimenes ietvaros. Tas ir daudz interesantāk."

"Par cilvēku krāpšanu policija aizturējusi divus pilsoņus, kuri uzdevās par neesošas firmas darbiniekiem. Krāpnieki slēdza fiktīvus līgumus par skaitītāju uzstādīšanu, saņēma naudu avansā un nozuda. Izrāde jāskatās ļoti uzmanīgi, varbūt bez profesora Kronīša ģimenes arī jūs esat apkrāpto vidū," vēsta izrādes anotācija.

Iestudējuma radošajā komandā ir arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, komponists Emīls Zilberts, video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis un gaismu mākslinieks Māris Salmanis.

Izrādē piedalās: Januss Johansons, Vizma Kalme, Regīna Devīte, Ģirts Rāviņš, Arnolds Osis, Ilze Pukinska, Skaidrīte Putniņa, Inese Ramute, Krišjānis Salmiņš, Uldis Sniķers, Baiba Valante un Elīna Dambe vai Madara Bore.

Biļetes var iegādāties pilsētu kultūras nama kasēs un "Biļešu paradīzes" kasēs.