04.01.2018 07:42

Mālpilī un Salaspilī uz koncertiem ielūdz Maestro Raimonds Pauls

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Mālpilī un Salaspilī uz koncertiem ielūdz Maestro Raimonds Pauls publicitātes

18. janvārī atjaunotajā VEF Kultūras pilī pirmo reizi izskanēs jaunā koncertprogramma "Ielūdz Maestro Raimonds Pauls". Drīz pēc tam tā būs dzirdama arī Pierīgā – 21. janvārī Maestro viesosies Mālpils Kultūras centrā un 4. martā Salaspils kultūras namā "Rīgava".

"Koncertprogrammā "Ielūdz Maestro Raimonds Pauls" iekļautas gan pilnīgi jaunas kompozīcijas ar Guntara Rača, Jāņa Petera un Leona Brieža dzeju, gan maz dzirdētas teātra dziesmas, gan jau pazīstamas un klausītājiem tuvas kompozīcijas," atklāj koncertprogrammas producents Jānis Kļaviņš. Viņš arī atzīmē, ka pats Maestro koncertā uzņēmies divas lomas –ne tikai spēlēs klavieres, bet arī pats vadīs koncertu.

"Šajā programmā iziešu uz skatuves ar savu jauno vokālistu paaudzi. Ar Kristīni Prauliņu mēs savā laikā sākām pa džeza līniju, viņai jau ir pieredze. Programmā piedalīsies arī Mārtiņš Ruskis, kurš mācās Mūzikas akadēmijā kā vokālists, varbūt kādreiz būs solists operā. Savukārt ar Dināru man ir arī soloprogramma, ar viņu strādāt ir interesanti, viņa ir talantīga dziedātāja ar labu vokālo skolu," par programmā izvēlētajiem solistiem saka Raimonds Pauls.

"Atrast labus vokālistus – tā mums ir lielākā problēma. Ar instrumentālistiem mums tā lieta ir labāka, viņi var mācīties ārzemēs, apgūt tādu spēlēs manieri, kā vajag šodien," spriež Maestro. Mūziķu sastāvu viņš uzticējis vadīt ģitāristam un aranžētājam Mārcim Auziņam, tajā varēs dzirdēt arī Kristapu Vanadziņu, Tomu Poišu un Rūdolfu Dankfeldu.

Salaspils kultūras nama "Rīgava" pārstāve Alise Tilaka atgādināja, ka 1975. gadā pirms Raimonda Paula viesošanās Salaspilī īpaši šim notikumam par godu tika iegādāts pavisam jauns flīģelis, kuru ieskandināja Maestro, izpildot dziesmas kopā ar Viktoru Lapčenoku un Noru Bumbieri.

Biļetes uz koncertu "Ielūdz Maestro Raimonds Pauls" var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs.