17.10.2017 11:41

Dziedātāja Laima Vaikule ar trim ekskluzīviem koncertiem apceļos Latvijas pilsētas

Autors  Una Griškeviča
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Dziedātāja Laima Vaikule ar trim ekskluzīviem koncertiem apceļos Latvijas pilsētas publicitātes

2017. gada decembra sākumā populārā un izcilā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura allaž apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, kā arī priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem, klausītājus aicinās uz savu jaunāko koncertprogrammu "Ar Tevi kopā...".

Dziedātājas ekskluzīvie koncerti notiks 8. decembrī Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, 9. decembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā un 10. decembrī – Saldus Sporta kompleksā.

"Uzstāšos kopā ar profesionāliem, brīnišķīgiem un ļoti talantīgiem mūziķiem, kuri šai tūrei būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Koncertos skanēs gan manas labi zināmās un klausītāju iemīļotās dziesmas, gan arī jauni skaņdarbi," par gaidāmajiem koncertiem stāsta dziedātāja, atzīstot – viņa ļoti priecājas un jūtas gandarīta par iespēju pirmoreiz uzstāties tieši šajās Latvijas pilsētās, kur līdz šim nav koncertējusi.

Koncertos uz skatuves kāps arī Laimas draugi – latviešu mūziķi, ar kuriem viņu saista skatuves sadarbība un radošas simpātijas, taču, kā ar smaidu saka pati dziedātāja, "lai tas pagaidām paliek noslēpums". Kā jau ierasts, Laimas Vaikules uzstāšanās reizēs allaž var sagaidīt dažādus pārsteigumus – gan muzikālus, gan vizuālus.

"Es ceru jūs visus sastapt manos koncertos, lai mēs visi kopā varētu nosvinēt brīnišķīgu decembri! Ceru, ka šie koncerti būs svētki gan jums, gan, protams, arī man pašai," aicina dziedātāja.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv.