28.08.2017 11:48

Izstādē Siguldā varēs tvert Parīzes gaisotni un baudīt gleznieciskus eksperimentus

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Izstādē Siguldā varēs tvert Parīzes gaisotni un baudīt gleznieciskus eksperimentus Siguldas novada pašvaldība

No 1. septembra līdz 1. oktobrim kultūras un mākslas telpā "Siguldas tornis" būs skatāma galerijas "Happy Art Museum" mākslinieku izstāde "Tikšanās ārpus laika". Daļā darbu tverta Parīzes bohēmiskā gaisotne, citos mākslinieki nodevušies gleznieciskiem eksperimentiem.

Izstādē būs redzamas Parīzē dzīvojošo apvienības "Karavan Gallery" mākslinieku – Šalvas Khahanašvili, Benediktes Gerin, Belkas Lassare, Žaka Krenn un Venecuēlā dzimušā mākslinieka Karima Borhesa – grafiskie darbi un fotokolāžas. Tās ir melnbaltās refleksijas par Parīzes bohēmisko gaisotni. Maskavas mākslinieku Denisa Mihailova, Lidijas Vitkovskas, Dašas Delones un Dimas Gorjačkina gleznieciskie eksperimenti, informē Siguldas novada pašvaldībā.

Skatītāji varēs iepazīties arī ar Izraēlas autora Ruvena Šezena abstrakto glezniecību un Ramaza Razmadze ironiskajiem portretējumiem, kā arī galerijas "Happy Art Museum" flagmaņu Daga Viduleja, Jura Dimitera un Sergeja Djomina jaunajiem darbiem.

Pārstāvētos autorus vieno ne tikai sirsnīgas draugu attiecības un dalība daudzos starptautiskos projektos, bet arī bezkompromisa nekomerciāla attieksme pret radošo procesu. Kopā būšana Rīgā, Parīzes darbnīcās, Honkongas grezno viesnīcu augšējos stāvos, Kutaisi viesmīlīgajos krodziņos, Telavivas pludmalē, "Art Riga" festivālā un garās sarunās, kas turpinās arī neklātienē, domās un mākslā, vēsta pašvaldības pārstāvji.

Kultūras un mākslas telpa "Siguldas tornis" atvērta no maija līdz oktobrim piektdienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00. Apmeklējumus iespējams pieteikt arī citā laikā, iepriekš zvanot uz tālruni 29218240. Ieeja ir par ziedojumiem, norāda pašvaldībā.