06.06.2017 10:13

Harija Zariņa jubilejas koncertprogramma "Tu un es" rudenī skanēs Latvijas koncertzālēs

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Harija Zariņa jubilejas koncertprogramma "Tu un es" rudenī skanēs Latvijas koncertzālēs Ronalds Šulcs

6. jūnijā Latvijas roka leģenda – ģitārists, komponists un daudzu hitu autors Harijs Zariņš – svin 60. dzimšanas dienu. Atzīmējot šo faktu, mūziķis kopā ar draugiem šā gada rudenī dosies vērienīgā koncerttūrē "Tu un es", uzstādamies arī Ādažu kultūras centrā.

"Tūre būs manas jubilejas svinības, uz kurām esmu uzaicinājis savus mīļākos dziedātājus, kas, protams, ir arī mani draugi: Aiju Andrejevu, Dināru Rudāni, Antru Stafecku, Alex, Jāni Buķeli (Buku) un, protams, grupu "Colt"; svinēsim arī Ata Ieviņa 30 gadu jubileju. Tas nozīmē, ka koncertos klausītāji varēs dzirdēt dažādus neparastus, interesantus un nebijušus duetus, taču tas lai paliek noslēpums, jo – nav vērts atklāt visas kārtis," par gaidāmo tūri stāsta Harijs Zariņš.

Koncertos, protams, skanēs tās dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors: "Tu un es", "Rozā lietus", "Pēdējā pietura", "Šonakt" un citas, bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šai koncerttūrei, informē projekta PR vadītāja Una Griškeviča.

"Mūsu iepriekšējā koncerttūre "Mīlas rokbalādes" pārliecināja, ka cilvēkiem patīk rokbalādes, ko izpilda dažādi dziedātāji. Savukārt šajā tūrē neskanēs tikai rokbalādes vien, bet arī šis tas "roķīgāks"; būs pārsteigumi un īpašie viesi," saka mūziķis.

"Harijs Zariņš ir manas sirds Goda pilsonis, viņš ir Mūziķis ar lielo burtu, kurš visu savu dzīvi ir uzticīgi kalpojis rokmūzikai, netērējoties sīkumos. Es esmu uzaugusi ar viņu un viņa mūziku. Par to esmu ārkārtīgi pateicīga, jo tas ir veidojis mani kā personību gan dzīvē, gan mūzikā. Un, visbeidzot, Harijs ir labs cilvēks, kuru ļoti mīlu!" atklāj dziedātāja Aija Andrejeva.

Savukārt dziedātājs un grupas "Colt" solists Atis Ieviņš pauž: "Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas neatstāj vienaldzīgu.

Harijs Zariņš ir roka meistars, kurš ar saviem roka hitiem un mīlas balādēm priecē klausītājus jau gadiem! Ģitārists, komponists autors un – vienkārši erudīts cilvēks. Aicinu visus, kuri ir mīlējuši, visus, kuri ir trakojuši un dejojuši, vienoties kopīgā ballītē koncertos visā Latvijā, atzīmējot šā leģendārā mūziķa, mana drauga Harija Zariņa, 60. dzīves jubileju! Pie reizes pacelsim kādu glāzi arī par manu trīsdesmito gadskārtu! Tiekamies!"

Harija Zariņa jubilejas tūres "Tu un es" koncerts Pierīgā notiks 27. oktobrī Ādažu kultūras centrā, vēsta U. Griškeviča.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.