17.06.2016 18:38

Majoros atklāts pirmais āra kinoteātris Jūrmalā

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Majoros atklāts pirmais āra kinoteātris Jūrmalā publicitātes

Līdz pat vasaras beigām Jūrmalā, Majoru sporta laukumā, darbosies "Cinamon" vasaras kinoteātris. Kinomīļiem katru vakaru būs iespēja vasarīgā atmosfērā baudīt atzītas kino pērles oriģinālvalodā ar tulkojumu latviski vai krieviski.

Jaunatklātais vasaras kinoteātris ir patlaban vienīgais āra kino Jūrmalā. Kinoteātris ierīkots daļēji atvērtā sporta hallē ar jumtu, un kino tur varēs baudīt arī lietus laikā. Ziemā sporta laukumā darbojas slidotava, vasarā pa dienu laukums pieejams skrituļslidotājiem. Un tagad būs pieejams arī kino cienītājiem, papildinot atpūtas iespēju klāstu kūrortpilsētā.

Apmeklētāju ērtībai kinozālē izvietotas 200 sēdvietas, un filmas skaņa baudāma augstas kvalitātes bezvadu austiņās. Ik vakaru strādās bārs, kur pieejami dažādi dzērieni un uzkodas. "Cinamon" vasaras kino biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas bezrindas.lv un uz vietas.

Pirmajās nedēļās "Cinamon" vasaras kino piedāvās tādas filmas kā "Midnight in Paris" ("Pusnakts Parīzē"), "Her" ("Viņa"), "Горько!" ("Rūgts!"), "The Artist" ("Mākslinieks"), "One Day" ("Viena diena"), "12 Years of Slave" ("12 gadi verdzībā"), "Two Mothers" ("Divas mātes") un daudzas citas komēdijas un drāmas, kas augsti vērtētas visā pasaulē.

"Vasaras kino ļauj apvienot divas patīkamas izklaides: siltos vakarus kūrortpilsētā un labas filmas pozitīvās noskaņās. Visu vasaru brīvā dabā piedāvāsim gan kritiķu, gan skatītāju atzinību guvušas komēdijas un drāmas," saka kinoteātra "Cinamon" vadītāja Aļona Romanova. "Neatņemama sastāvdaļa pilnvērtīgai atpūtai ir arī labiekārtota vide un vasarīgi dzērieni, kas kino atmosfēru padara īpaši valdzinošu."