10.02.2018 13:25

"Rāmkalni Nordeco": Konkurence starp Latvijas sukāžu ražotājiem ir stabila

Autors  LETA
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
"Rāmkalni Nordeco": Konkurence starp Latvijas sukāžu ražotājiem ir stabila arhīvs

Konkurence starp Latvijas sukāžu ražotājiem vietējā tirgū ir stabila, aģentūrai LETA teica sukāžu, pastilu un sīrupu ražotāja "Rāmkalni Nordeco" īpašnieks Viktors Grūtups.

Vienlaikus viņš piebilda, ka vietējie sukāžu ražotāji jūt konkurenci arī no uzņēmumiem, kas piedāvā produkciju žāvēto augļu un riekstu segmentā.

Komentējot patēriņa tendences, "Rāmkalnu Nordeco" īpašnieks pastāstīja, ka cilvēki visā pasaulē, tostarp Latvijā arvien vairāk iegādājas veselīgus našķus. Prognozējams, ka šī tendence saglabāsies arī nākotnē un cilvēki arvien vairāk sekos līdzi savam uzturam, kā arī rūpēsies par savu veselību.

Grūtups arī atzīmēja, ka vietējā tirgū ir jūtams patēriņa pieaugums, ko apliecina ne tikai statistikas dati, bet jūt arī "Rāmkalni Nordeco".

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2016.gadā "Rāmkalni Nordeco" strādāja ar 1,333 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 94,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi bija 51122, pretēji 18 744 eiro peļņai gadu iepriekš.

Uzņēmums "Rāmkalni Nordeco" ir reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 40 950 eiro. Kompānijas īpašnieks ar 80% daļu ir Viktors Grūtups, bet 20% pieder Lienei Ozoliņai.