14.11.2017 11:21

Aizvadīts Otrais Siguldas novada uzņēmēju forums

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Aizvadīts Otrais Siguldas novada uzņēmēju forums Siguldas novada pašvaldība

10. novembrī aizvadīts Otrais Siguldas novada uzņēmēju forums, kas pulcēja teju 100 dalībnieku. Uzņēmēju forums šogad norisinājās divās daļās: rīta sesija tika veltīta jauniešiem, pēcpusdiena – uzņēmējiem, interesentiem un organizāciju pārstāvjiem, kuri atbalsta uzņēmējus.

Jauniešu programmā piedalījās Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas pilsētas vidusskolas audzēkņi. Pasākums noritēja ideju ģenerēšanas un pieredzes apmaiņas gaisotnē. Madonas Valsts ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmumu "Shine & Safe" un "Simple+" dibinātāji iedvesmoja vienaudžus savu biznesa ideju īstenošanai, informē Siguldas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāja Ina Stupele.

Pēcpusdienas sesiju atklāja Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, kurš klātesošos informēja par pašvaldības paveikto un nākotnes attīstības plāniem.

Biznesa treneris un uzņēmējs Dāvids Štēbelis ar savu prezentāciju mudināja uzņēmējus ienest savā ikdienā inovācijas, parādot ar reāliem piemēriem, ka nav mūsdienās uzņēmumu, kuriem nevajadzētu IT kompetences, un nākotnē IT speciālists uzņēmumos būs tikpat svarīgs kā vadītājs, norāda I. Stupele.

LMT korporatīvo risinājumu vadītājs Sandis Rinķis uzņēmējiem prezentēja mobilo lietotni "Sigulda", un tās piedāvātās iespējas uzņēmējiem. Savukārt sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja Madara Ūlande viesojās ar prezentāciju par sociālās uzņēmējdarbības iespējām Latvijā un Siguldā.

"CV Market Latvia" biznesa attīstības vadītājs Kristaps Kolosovs uzstājās ar uzņēmējiem aktuālo tēmu – darbinieku piesaiste. Savā prezentācijā K. Kolosovs izcēla uzņēmuma tēla nozīmi personāla atlasē, norādīja uz darba meklētāju paradumu maiņu, kā arī ieteica algot personības un attīstīt to prasmes, skaidro I. Stupele.

Forumu noslēdza siguldieša, zinātnieka un uzņēmēja Kārļa Grosa prezentācija par viņa ceļu uzņēmējdarbībā, radot daudzu siguldiešu iecienīto gelato no "Bliss Gelato". Gada laikā uzņēmums ir saražojis vienu tonnu gelato. Produkts ir ieguvis "Great taste" novērtējumu Lielbritānijas konkursā.

Pasākumu moderēja siguldietis, neiromārketinga eksperts Ģirts Polis. Forumu organizē Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar LIAA Siguldas biznesa inkubatoru, vēsta I. Stupele.