Turpmāk Eiropā mobilos sakarus lietosim tāpat kā mājās

Autors  Reklāma
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Par šādu iespēju ir parūpējies "Tele2", kas, sākot ar šī gada jūniju, kad spēkā stāsies ES viesabonēšanas regula, saviem klientiem mobilos pakalpojumus Eiropā* piedāvās par tieši tādiem pašiem tarifiem kā mājās.

"Ar šo soli atveram Eiropu – mūsu klienti tagad varēs runāt, sūtīt īsziņas un lietot internetu visā Eiropā kā mājās – bez papildu maksas," uzsver "Tele2" valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.


Eiropā sarunu minūtes un sms vairs neskaitīsim

Rūpīgi izvērtējot savu klientu vajadzības, "Tele2" turpmāk piedāvās tarifu plānus "Zelts 500 MB", "Zelts 2 GB", "Zelts 6 GB" un "Zelts Bezlimits", kas ievērojami paplašina klientiem pieejamos mobilo sakaru pakalpojumus gan Latvijā, gan Eiropā. Ja iepriekš aktīvi zvanījām un sūtījām īsziņas savā mājas tīklā Latvijā, turpmāk ar jaunajiem tarifu plāniem, atrodoties kādā citā Eiropas valstī, droši varēsim sazināties ne tikai ar Latviju, bet jebkuru citu Eiropas valsti, vairs neskaitot sarunu minūtes un nosūtīto īsziņu daudzumu. Savukārt "Zelts 6 GB" un "Zelts Bezlimits" tarifu plānos papildu iekļauti arī starptautiskie zvani no Latvijas uz jebkuru citu Eiropas valsti.

Internets – gan Latvijā, gan Eiropā!

"Sarunas ir un būs viens no vērtīgākajiem mobilo sakaru pakalpojumiem, tomēr tikpat nepieciešams mūsu klientiem ir arī internets, jo mūsu tīklā tā patēriņš katru gadu strauji pieaug. Tāpēc paplašinātajos tarifu plānos iekļāvām gan sarunas un īsziņas, gan arī dažādam patēriņam piemērotu mobilā interneta apjomu lietošanai gan Latvijā, gan Eiropā," norāda V. Vancovičs.

Laba ziņa "Tele2" klientiem - visos tarifu plānos "Zelts 500 MB", "Zelts 2 GB" un "Zelts 6 GB" iekļauto datu apjomu varēs izmantot ne tikai Latvijā – šobrīd modernākajā un ātrākajā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ tīklā, bet arī visā Eiropā. Savukārt klienti ar tarifu plānu "Zelts Bezlimits" Latvijā turpinās lietot mobilo internetu bez ierobežojumiem, bet Eiropā ik mēnesi varēs izmantot līdz 6 GB.

Papildu SIM karte – papildu internetam

"Tele2", paplašinot tarifu plānus, īpaši parūpējies par aktīvajiem mobilā interneta lietotājiem, kuri nereti ikdienā izmanto vairākas mobilās ierīces vienlaikus. Turpmāk papildu tarifu plānos "Zelts 2 GB", "Zelts 6 GB" un "Zelts Bezlimits" pieejamajam mobilā interneta apjomam "Tele2" dāvinās vēl vienu SIM karti ar atbilstoši tarifu plānam iekļautiem 300 MB, 1 GB vai 2 GB vēl aktīvākai mobilā interneta lietošanai gan Latvijā, gan Eiropā.

Turpmāk arī zvani uz visiem tīkliem Latvijā

Nereti mobilo pakalpojumu lietotājiem nācās piesardzīgi izturēties pret zvanīšanu uz nezināmiem numuriem, jo, ja numurs nebija populārāko mobilo operatoru klientu vidū, tas varēja beigties ar neplānotiem izdevumiem. Turpmāk šī klientu vajadzība būs nodrošināta pilnībā, jo "Tele2" savos paplašinātajos tarifu plānos iekļāvis zvanus uz visiem publiskajiem fiksētajiem un mobilajiem tīkliem Latvijā.

"Esam padomājuši gan par klientiem, kuriem būtiskas ir pakalpojumu izmaksas, gan arī par klientiem, kuri aktīvi izmanto plašu pakalpojumu klāstu. Papildu viesabonēšanas piedāvājumam parūpējāmies un iekļāvām jaunajos tarifu plānos arī zvanus uz visiem tīkliem Latvijā, kas nozīmē, ka mūsu klientiem sakari Latvijā kļuvuši vēl pieejamāki," skaidro V. Vancovičs.

Ātrākais internets un kvalitatīvākie sakari – "Tele2" klientiem

Jaunie tarifu plāni ir vēl viens solis "Tele2" attīstībā, lai piedāvātu vēl labākus pakalpojumus saviem klientiem, kas ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju.

"Kopumā divu gadu laikā esam investējuši vairāk nekā 20 miljonus eiro, lielāko daļu no tiem ieguldot tieši tīkla infrastruktūrā. Savukārt mūsu tehniskā komanda īsā laikā paveikusi milzīgu darba apjomu, izvēršot "Tele2" 4G tīklu un padarot to pieejamu 99% iedzīvotāju," stāsta V. Vancovičs.

Un patiesi – pēc jaunākajiem SPRK mērījumiem "Tele2" ir līderis trijos klientiem būtiskākajos mobilo sakaru pakalpojumu kvalitātes parametros: nodrošina labāko runas pārraides kvalitāti, plašāko 4G pārklājumu un vidēji lielāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā.

Vairāk par jaunajiem tarifu plāniem un uzņēmuma piedāvājumiem var uzzināt "Tele2" mājas lapā: www.tele2.lv


* Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomiskās Zonas (EEZ) valstis, kurās turpmāk pieejami "Tele2" mobilo sakaru pakalpojumi par tādiem pašiem tarifiem kā mājās: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, kā arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Zvaniem ārpus ES/EEZ valstīm saglabājas viesabonēšana un ar tarifiem var iepazīties šeit.

** SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskats par 2016.gadu.


Ko piedāvās "Tele2" jaunajos tarifu plānos:
zvanus un īsziņas no Eiropas valstīm uz Latviju;
zvanus un īsziņas no Eiropas valstīm uz citām Eiropas valstīm;
Iespēju izmantot tarifu plānā – "Zelts 500 MB", "Zelts 2 GB" un "Zelts 6 GB" - iekļauto mobilo datu apjomu gan Latvijā, gan Eiropā;
visos "Tele2" tarifu plānos iekļauti zvani uz visiem tīkliem Latvijā.
populārākajos tarifu plānos – "Zelts 6 GB" un "Zelts Bezlimits" – iekļauti starptautiskie zvani no Latvijas uz Eiropu;
papildu SIM karti mobilajam internetam tarifu plānos "Zelts 2 GB", "Zelts 6 GB" un "Zelts Bezlimits".