Kultūras un sporta festivāls Ikšķiles Zilajos kalnos

11. augustā no plkst. 13.00 pie Dubkalnu ūdenskrātuves Zilajos kalnos Ikšķilē pirmo reizi tiek organizēts kultūras un sporta festivāls. Pasākuma pirmajā pasākuma daļā paredzētas sportiskās aktivitātes. Kā informēja rīkotāji, būs iespēja piedalīties dažādās sporta sacensībās – futbols un pludmales volejbols jauktajām komandām no 16 gadu vecuma, SUP un "Spikeball" visām vecuma grupām (arī nodrošināta apmācība).

Ikvienam būs iespēja izmēģināt savus spēkus arī uz klinšu sienas, labirintā, dažādās lielās balvas atrakcijās, šautriņu mešanā, vingrošanā uz SUP dēļiem, "slackline" jeb staigāšanu pa lentu, galda spēlē "Fliiper" un biedrības "Fizkultūras nora" paraugtreniņos.

Ģimenēm ar bērniem paredzētas gan orientēšanās sacensības Zilajos kalnos, gan piepūšamās atrakcijas, gan radošās darbnīcas kopā ar Jogitas pasākumi. Sagaidot 12. augustu – Starptautisko jaunatnes dienu, ar pārsteidzošu bungu performanci atklāšanā priecēs Ikšķiles talantīgie jaunieši, savukārt Ikšķiles novada jauniešu organizācija "Haoss" mūzikas un deju cienītājiem dos iespēju baudīt pašu radītos un organizētos jauno izpildītāju konkursus "Gaisa trīce" un "Zemes trīce". Savukārt sadarbībā ar organizāciju "Move up" jaunieši nodrošinās dažādas radošās darbnīcas – henna, grafiti u.c.

Pasākuma otrajā daļā no plkst.22.00 notiks Vislatvijas zaļumballe, kurā spēles grupa "Mītavas soļi", pusnaktī uzstāsies viesmākslinieki grupa "Transleiteris" un līdz rīta gaismai izklaidēs DJ Oakhill.

 

Papildus Info

  • Norises vieta: Sporta un atpūtas komplekss “Zilie kalni”
  • Notikuma sākums: 2018-08-11 13:00:00