Pasākums paaudžu saliedētībai Inčukalna novadā

28. jūnijā plkst. 17.30 Inčukalna novada Gaujā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA "Prakse.lv" organizē pasākumu visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai. Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm ikdienā, popularizējot aktīvo atpūtu kā veselību stiprinošu un relaksējošu nodarbi visām iedzīvotāju vecuma grupām.

Pasākuma ietvaros iedzīvotāji veidos kopējas komandas, katra sastāvēs no trim dažādu paaudžu dalībniekiem: bērniem (līdz 18 gadu vecumam), pieaugušajiem (no 18-54 gadu vecumam), senioriem (no 54 gadu vecuma) un, veicot pārgājiena maršrutu savu novadu teritorijās, iegūs zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un iepazīs novadu materiālo un nemateriālo kultūrmantojumu.

Maršruti būs aptuveni 4 km gari un to laikā komandas četros dažādos kontrolpunktos atbildēs uz jautājumiem un izpildīs dažādus uzdevumus, lai parādītu savas zināšanas, fiziskās spējas un komandu saliedētības līmeni. Maršruta ietvaros komandas arī meklēs dažādus atslēgas vārdus, lai radītu jaunu leģendu par savu novadu.

Pēc maršruta veikšanas dalībnieki kopā pagatavos novadam raksturīgu ēdienu, kā arī dalīsies iespaidos par pasākumu un vērtēs radītās leģendas. Kopējais paredzamais pasākuma ilgums ir līdz četrām stundām.

 

Papildus Info

  • Norises vieta: Dienas centrs “Gauja”
  • Notikuma sākums: 2018-06-28 17:30:00