Izrāde/modes šovs "Viņš ir pliks!" Berģos

27. aprīlī plkst. 19.00 kultūras centrā "Berģi" būs skatāma muzikāla, interaktīva izrāde/modes šovs ar klaunādes elementiem "Viņš ir pliks!" – mūsdienīga skatuves versija par visos laikos aktuālo H.K. Andersena pasaku "Karaļa jaunais tērps". Piedalās aktieri Māris Bezmers, Karīna Lučiņina, Kristiāna Abiļeva, Andrejs Mošāns, mūziķe Elizabete Balčus.

Kāds Karalis bija tik pārņemts ar jauniem tērpiem, ka izdeva visu naudu, lai vienmēr būtu izmeklēti, mūsdienīgi ģērbies. Viņš bieži apmeklēja teātra izrādes, koncertus, izstādes un rīkoja svētkus, tikai tāpēc, lai varētu izrādīt savus jaunākos zīmolu tērpus. Ja par citiem karaļiem parasti dzird, ka viņi atrodas valsts padomē, tad par šo vienmēr dzirdēja, ka viņš patlaban pārģērbjoties.

Šoreiz karaļvalsts gatavojas īpaši vērienīgiem svētkiem, kuriem nauda netiek žēlota – tiek izgatavoti Goda vārti, un Karalis pasūta sev nebijušu tērpu ar gaismas rakstiem un maģiskām īpašībām, kuru var ieraudzīt tikai tie, kas ir gudri...

Režija Dita Balčus, scenārijs Edgars Niklasons, mūzika Elizabete Balčus, māksliniece Justīne Lūce, horeogrāfe Alise Putniņa.

 

Papildus Info

  • Norises vieta: Kultūras centrs Berģi
  • Notikuma sākums: 2018-04-27 19:00:00