Izrāde "Bļitka" Ķekavā un Krimuldas novadā

24. martā plkst. 15.00 ēdnīcas viesību zālē Sunīšos, Krimuldas novadā, un 25. martā plkst. 17.00 Doles tautas namā Ķekavā gaidāma izrāde "Bļitka" Dž. Dž. Džilindžera režijā. Galvenajās un vienīgajās lomās Kaspars Gods un Egons Dombrovskis.

Šis stāsts ir par divu vīriešu sarunu, kura nevarēja nenotikt, lai arī it kā nesākās speciāli. Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla: viens uz ledus dzīvo jau nedēļu, iekārtojis kārtīgu bļitkotāja telti, otrs – dodas pašam nezināmā virzienā pēc samērā vētrainas nakts "Fonteinā". Viens ir pārguris no ģimenes dzīves pienākumiem un atbildības uzņemšanās pārējo priekšā, otrs cenšas aizmukt no lēmumu pieņemšanas, ka nu taču beidzot tā kā būtu jāsāk dzīvot pieauguša vīrieša dzīve – ar bildinājumu un bērniem. Rezultātā – pārliecinot viens otru par to, kā tad labāk būtu rīkoties, viņi atbild tieši uz sev būtiskajiem jautājumiem.

Lugas autore Rasa Bugavičute-Pēce, izrādes mākslinieks Varis Siliņš.

Biļetes uz izrādi Ķekavā pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un stundu pirms izrādes norises vietā, bet uz izrādi Krimuldas novadā – Krimuldas tautas namā un Sunīšos ēdnīcā.

 

Papildus Info

  • Norises vieta: Doles tautas nams; ēdnīca Sunīšos
  • Notikuma sākums: 2018-03-24 15:00