Latvijas dāmu volejbola čempionāta spēles Piņķos un Mārupē

Sestdien no plkst. 15 Babītes sporta kompleksā Piņķos notiks Latvijas dāmu volejbola čempionāta pusfināla sēriju otrās spēles. Vispirms otro maču aizvadīs RSU/MVS un "Zeltaleja"/MSĢ komandas, bet plkst. 17 laukumā dosies mājinieces sporta kluba "Babīte" un "Jelgava/LU" volejbolistes. Pusfināla sērijas rit līdz divām uzvarām.

Pirmā spēles notika 13. martā, un Babītes komanda uzvarēja trijos setos. Ja sestdien Jelgavas volejbolistēm izdosies revanšēties, izšķirošā trešā spēle paredzētas 20. martā.

Savukārt Mārupes sporta kompleksā 19. martā plkst. 12 paredzēta dāmu Nacionālās līgas ceturtdaļfināla sērijas atbildes spēle, kurā Mārupes sporta centra volejbolistes otrreiz tiksies ar Kuldīgas novada sporta skolas vienību (pirmajā mačā mārupietes uzvarēja 3:1). Ja pēc divām spēlēm rezultāts būs neizšķirts 1:1, pretinieces aizvadīs tā saucamo Zelta setu.