Jeļenas Rūsiņas izstāde Siguldas Tornī

Savu ceļu mākslā Jeļena Rūsiņa uzsāk pirms sešiem gadiem. Vispirms Kaspara Zariņa studijā, vēlāk gan pie Grigorija Lalajana, gan Nikolaja Uvarova un Vitālija Jermolajeva. Šobrīd Jeļena turpina gleznot un pilnveidoties Madaras Gulbis studijā.

Iedvesmu saviem darbiem Jeļena rod dabas vērojumos un sajūtās. Bet citreiz – klausoties dažādu mūziku. Klasisko. Vai maigi meditatīvo. Vai kārtīgi dimdošu, spēkpilnu roku...

Pirms pāris gadiem Jeļena izmēģināja nanofilcēšanu (vilnas velšana uz zīda auduma) un ... radās aizraušanās. Ļena smaida: "Tas ir kā jauns virziens, jauns apvārsnis, plašums, kas ļauj gleznot citādākā veidā. Es pasauli redzu krāsainu, dažreiz pat cilvēkus redzu kādas krāsas ieskautus... Vēlāk, filcējot, domas pārveidojas krāsu plūsmā vai zīmējumā un rodas vilnas audums, no kura var uzšūt kādu īpašu apģērbu."

Šobrīd Jeļena Rūsiņa apmeklē Praktiskā dizaina skolu, kas palīdz padziļināt zināšanas pavisam klasiskās jomās – krāsu mācībā, kompozīcijā un citas.

Jeļenai ļoti patīk lasīt grāmatas izglītojošas par mākslu un māksliniekiem un arī praktiska rakstura. Jo iedvesma jauniem darbiem visu laiku mīt tepat līdzās. Tikai jāieskatās...


 

 

Papildus Info

  • Norises vieta: Kultūras un mākslas telpa
  • Notikuma sākums: 2012-06-01 12:00:00
  • Notikuma beigas: 2012-06-29 16:00:00