Latvijas florbola čempionāts

Latvijas virslīgas florbola čempionāta ceturtdaļfināla sēriju pret "Cēsu alus"/"Lekrings" komandu nedēļas nogalē turpinās florbola klubs "Ķekava". Sestdien plkst. 21 un svētdien plkst. 15 viņi aizvadīs sērijas trešo un ceturto spēli.

Tā kā Ķekavas sporta kluba laukuma izmēri neatbilst noteikumu prasībām, ķekavieši jau ierasti izslēgšanas turnīra spēles aizvada citos laukumos. Šoreiz priekšroka dota Ulbrokas sporta kompleksam.

Kā zināms, ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Cēsis FK "Ķekava" izcīnīja uzvaru 7:4, bet otrajā spēlē mājinieki revanšējās 8:6 un izlīdzināja rezultātu sērijā 1:1.

Vairākas spēles ar Pierīgas komandu piedalīšanos paredzētas arī dāmu virslīgas čempionātā. Sestdien plkst.15 Olimpiskā centra zālē Rīgā tiksies FK "Ādaži" un "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, svētdien plkst.19 turpat spēlēs Rīgas Stradiņa universitāte un FK "Ķekava", bet plkst.16 Ķekavas sporta klubā "Ķekavas Bulldogs" uzņems līderes Kocēnu "Rubeni".