24.11.2011 12:42

Vai morāles trūkums?

Autors  Ausma Henilāne
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Draudzēties un uzticēties var cilvēkiem, ar kuriem kopā apēsts sāls puds vai iets izlūkos, bet ļaudis partijas maina bez sirdsapziņas pārmetumiem, lai tikai ieņemtu ērtāku, siltāku vietiņu. Turklāt nu jau prostitūcija finansē dažu partiju!

Kas spēlējas ar jaunās valdības veidošanu? Manuprāt, bijusī valdošā elite un viņu lobētāji negrib pieļaut jaunas un caurspīdīgākas varas ienākšanu valstī. Jo tumsā visi kaķi melni, aizklāta balsošana un saldi meli izdodas gluži veiksmīgi...

Dīvainu sakritību dēļ tiek klupināts “Zatlerkungs, kurš drosmīgi izdeva rīkojumu Nr. 2” š. g. maijā. Tautas vairākums vēlēšanās apstiprināja Zatlerkunga rīkojuma pareizību, atlaižot 100 “gudrās galvas”. (Un ievēlot tos, kurus atkārtoti piedāvāja partijas...) Dīvainību ienes tie saorganizētie ļaudis, kas brēca pie Saeimas nama par “Saskaņas centra” nepieciešamību valsts varā! Vai Latvijas ļaudīm jau aizmirsies padomijas lāsts? Šī partija nevar pacelt tautas dzīves līmeni! Tikai Rīgā, saņemot bezmaksas braukšanas iespējas, pensionāri priecājas, bet šī nav “Saskaņas centra” nauda, bet gan nodokļu maksātāju nauda, kas citviet trūkst. Darbavietas visi sola radīt, bet tās rada tikai nedaudz kārtējos jaunizveidotos kantoros. Liels ir bezdarbnieku un arī bezpajumtnieku skaits Rīgā, valstī vispār, bet ļoti daudz dzīvokļus pārdod iebraucējiem no Austrumiem, kuri nezina valsts valodu, tāpat šos cilvēkus būs jānodrošina ar darbu tuvākajā laikā. Jau mēnesis apritējis, bet jaunā valdība meklē krēslos sēdētājus. Kur deputātu gods un sirdsapziņa, ja pat zvērestu nevar ar cieņu norunāt, nolasīt Saeimā?!

Cienītie deputāti, mēs gaidām Latvijas cienīgu – rīcībspējīgu valdību!