23.11.2011 18:54

Siguldietei ir iespēja piedalīties zivju izbāžņu izgatavošanas čempionātā Austrālijā

Autors  Sarmīte Inberga-Petrovska
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Esmu siguldiete un nodarbojos ar zivju taksidermiju, izgatavoju zivju trofejas – izbāžņus un mulāžas. Man ir iespēja pārstāvēt Siguldu un Latviju 2012. gada Pasaules čempionātā taksidermijā Austrijā.

Manus darbus ikviens var aplūkot internetā www.taksidermija.lv vai arī klātienē novērtēt jaunatklāto informatīvi izglītojošo vitrīnu par Gaujas zivīm Siguldā, Apmeklētāju centrā iepretim Gūtmaņalai, vitrīna tapusi sadarbībā ar Gaujas nacionāla parka fondu un Eiropas Zivsaimniecības fondu.

2010. gadā kā vienīgā pārstāve no Baltijas valstīm startēju Eiropas taksidermijas čempionātā Itālijā, gūstot ļoti labu novērtējumu no pasaulē atzītiem speciālistiem. Savukārt 2012. gada februārī Austrijā norisināsies nu jau Pasaules taksidermijas čempionāts. Tā būtu ļoti laba iespēja veicināt Latvijas atpazīstamību pasaulē. Tik plaša mēroga sacensības un augsti kvalificēti speciālisti no visas pasaules tepat Eiropā ir rets gadījums – tikai otro reizi Pasaules čempionāts norisinās ārpus ASV.

Līdzekļu piesaistei tapušais projekts ir izturējis pirmo kārtu, un nu par to bez maksas var nobalsot internetā www.labiedarbi.lv. Draugiem.lv reģistrējušies var atdot papildu balsi no sava profila: www.draugiem.lv/special Tikai pāris jūsu peles klikšķu mani šķir no iespējas pārstāvēt Latviju Pasaules taksidermijas čempionātā Austrijā, Zalcburgā.

Paldies visiem jau iepriekš! Un ceru, ka kopā mums izdosies! Labprāt atbildēšu uz jūs interesējošiem jautājumiem: mob. tālr. 29131121.

Sarmīte