Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti aicina ikvienu, kurš dodas brīvā dabā, būt piesardzīgam, jo novērojumi liecina, ka pieaug ērču aktivitāte.

58,8 miljoni eiro (VID dati par situāciju šā gada maijā – red.) – tik lielu summu valstij nav samaksājis lielākais nodokļu parādnieks SIA "Tendem Neman". Šis parāds neradās nedz vienā dienā, nedz vienā gadā. Lai gan uzņēmuma saimnieciskā darbība jau gadu ir apturēta, joprojām nav zināms, vai un kad valstij šo summu izdodies atgūt.

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas reģiona direktore Žužanna Jakaba otrdien brīdināja par masalu uzliesmojumiem vairākās Eiropas valstīs – Francijā, Vācijā, Itālijā, Rumānijā, Polijā, Šveicē, Ukrainā, kur janvārī reģistrēti vairāk kā 500 saslimšanas gadījumi.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) paziņo par gripas epidēmijas sākumu, jo gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa dati liecina, ka pagājušajā nedēļā četrās Latvijas pilsētās gripas pacientu skaits ir pārsniedzis 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotājiem.