23.01.2012 10:45

Ikšķilē tiek veidots Hokeja draugu klubs

Autors  apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Hokeja entuziasti Ikšķiles novadā aicina atsaukties labvēļus hokeja atbalstam, lai veicinātu šī sporta veida attīstību un palīdzētu profesionāļiem, vēsta 

"Hokejs vairāku gadu garumā ir kļuvis par nacionālo sporta veidu, un pašlaik tas piesaista interesentu uzmanību ne tikai Pasaules čempionāta laikā. Ir sākušās spēles, kurās aktīvi piedalās "Rīgas Dinamo", tāpat turpinās arī Latvijas labāko hokeja izlašu spēles. Visi šie notikumi parāda vienu - hokejs arī nākotnē būs sporta veids numur viens Latvijā," uzsver hokeja kluba izveides iniciators Jānis Kļaviņš.

Lai būtu iespēja parādīt savu attieksmi pret hokeju un kļūt par daļu no tā, Hokeja draugu klubs aicina atsaukties uzņēmumus, aicinot atbalstīt hokeju kā sporta veidu - gan valsts izlasi, gan konkrētus hokeja izlases spēlētājus.

"Draugs ir tas, kurš atbalsta, palīdz, mīl un rūpējas, tāpēc Hokeja draugu klubs aicina uzņēmumus kļūt par īstiem hokeja draugiem, atbalstot, palīdzot un mīlot!" aicina J. Kļaviņš. "Hokeja draugu klubs ir vieta, kur tiem uzņēmumiem, kam sirdij tuvs hokejs, parādīt savu attieksmi gan atbalstot, gan fanojot, gan prognozējot rezultātus, turklāt paldies vietā saņemot plašas iespējas publicitātes jomā."

Viņš norāda, ka, kļūstot par īstu hokeja draugu, uzņēmumiem sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju tiek nodrošinātas plašas publicitātes iespējas.