14.04.2012 21:16

"LDE/Miesnieki" pēdējā minūtē nodrošina Latvijas kausu regbijā-7

Autors
Latvijas kausa ieguvēji ”LDE/Miesnieki” regbisti Latvijas kausa ieguvēji ”LDE/Miesnieki” regbisti Latvijas Regbija federācija

Ķekavas regbisti finālspēlē dramatiskā cīņā ar 19:17 pārspēja Garkalnes komandu "Kurši/Livonia".

LU stadionā Rīgā notikušā finālturnīra izšķirošais mačs izdevās patiešām fināla cienīgs. Pirmie vadībā izvirzījās "kurši" (5:0), tad divus piezemējumus veica "miesnieki", bet pirmais puslaiks beidzās neizšķirti 12:12. Pēc pārtraukuma vēlreiz vadībā izvirzījās regbija kluba "Livonia" pirmā komanda, taču pamatlaika pēdējā minūtē Valtera Raņķa piezemējums starp vārtu stabiem un realizētais dropsitiens atnesa uzvaru Ķekavas vienībai.

Iepriekš pusfinālos "miesnieki" bija pārspējuši kluba "Livonia" otro komandu "Autowelt/Livonia" 27:5, bet "Kurši/Livonia" regbisti – "LLU/Telms" vienību 24:17.

"LDE/Miesnieki" sastāvā spēlēja Leno Bramanis, Andris Andersons, Viktors Silvoniks, Jānis Priede, Raivis Kokins, Gunārs Andersons, Ivars Eglis, Mikus Ozols, Lauris Upenieks, Jānis Zālmans, Maksims Batrakovs un Valters Raņķis, kurš tika atzīts par turnīra labāko spēlētāju.

Gandarījuma balvu šķīvi par izcīnīto piekto vietu 12 komandu konkurencē izcīnīja "Baldone/LSPA" regbisti, bet biķeri par devīto vietu nopelnīja "Miesnieku" kluba otrā komanda "Ķekava/Miesnieki".

Latvijas kausa izcīņas finālturnīrā regbijā-7 piedalījās 12 komandas. Pirmajā posmā tās bija sadalītas četrās apakšgrupās. Pirmo vietu ieguvēji turpināja cīņu par galveno balvu, bet otro un trešo vietu ieguvēji grupās aizvadīja turnīrus par attiecīgi piekto un devīto vietu.