12.01.2012 12:03

Jauna slota labāk slauka – izpilddirektoru maiņa Krimuldā

Autors  Kate Jēkabsone
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Krimuldas novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Ozoliņš. Krimuldas novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Ozoliņš. Foto: "Rīgas Apriņķa Avīzes" arhīvs

Nule kā noslēdzies konkurss uz Krimuldas novada Domes izpilddirektora amata vietu. Uz šo vakanci kopā pieteikušies 18 pretendenti.

Jaunais izpilddirektors tiks izraudzīts jau janvārī. Tā kā Domē nav algota priekšsēdētāja vietnieka, Dome pieņēma lēmumu izveidot štata vietu arī izpilddirektora vietniekam. Interesanti, ka uz šo vakanci savas kandidatūras pieteica 18 pretendenti, informē Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Ozoliņš.

Janvāra sākumā Domes komisija izvērtēs visus pretendentus uz abiem amatiem. "Vispirms kandidātus izvērtēsim pēc iesniegtajiem dokumentiem, tad uzaicināsim uz pārrunām. Vispiemērotākos kandidātus abiem amatiem plānojam izvēlēties līdz janvāra beigām," skaidro M. Ozoliņš.

Pašreiz Domes izpilddirektora vietas izpildītājs ir Juris Liepa. Bet līdz 2011. gada 1. decembrim izpilddirektora amata pienākumus pildīja Indulis Caucis. "Ja vēlamies mainīt domāšanu, tad jāsāk pašiem ar sevi," teic M. Ozoliņš, kurš Domes priekšsēdētāja pienākumus pilda no 2011. gada 26. augusta.

Savukārt I. Caucis skaidro, ka no amata atteicies pēc savas iniciatīvas, taču vienlaikus arī norāda, ka uz šo soli viņu pamudinājis "neliels spiediens no kolēģiem pašvaldībā". "Domē esmu nostrādājis 13 gadus. Pašreiz plānoju atpūsties, pārdomāt visu notikušo un salikt domas pa plauktiņiem. Un protams, gatavojos pensijai," notikušo komentē bijušais Domes izpilddirektors I. Caucis.