17.02.2012 17:07

Zaķumuižā nodur brāli

Autors  apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

15. februārī Ropažu novadā policijas darbiniekus izsaucis kāds 37 gadus vecs vīrietis, kurš atzinies brāļa slepkavībā.

Kad Ropažu novada pašvaldības policija devās uz izsaukuma vietu Zaķumuižā, konstatēts, ka notikusi slepkavība – 37 gadus vecais Jānis nogalinājis savu miesīgo brāli, 35 gadus veco Māri, vēsta 17. februāra pēcpusdienā novada pašvaldības mājaslapā publicētā informācija.

Kārtības sargus uz notikuma vietu izsaucis pats Jānis. Viņš sagaidījis policijas darbiniekus, atzinies slepkavībā un parādījis dzīvokli, kur noticis noziegums. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi ieraudzījuši uz grīdas gulošu, noasiņojušu vīrieti. Ātrās palīdzības mediķi, kuri notikuma vietā ieradušies kopā ar Valsts policiju, konstatējuši, ka cietušajam palīdzēt vairs nav iespējams – viņš jau bija miris no durtām, nāvējošām brūcēm.

Kā policijas darbinieki uzzinājuši no kaimiņiem, brāļi esot dzīvojuši atsevišķi, taču 15. februāri satikušies, nopirkuši alkoholu un devušies pie drauga, kura dzīvoklī arī noticis noziegums.

Jānis skaidrojis, ka brāļi kādu laiku esot kopā dienējuši armijā, un, kad satikušies, nolēmuši noskaidrot, kurš ir stiprāks.

Par noziedzīgo nodarījumu Valsts policija sākusi kriminālprocesu.

Ap ziņas publicēšanas laiku pašvaldības policijā bija sazvanāms tikai dežurants, kas papildu informāciju par noziegumu sniegt nevarēja.

Par slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu no desmit līdz divdesmit gadiem.