Kino kā mākslas un izklaides veids pasaulē pazīstams jau kopš 19. gadsimta beigām. Lai gan šķiet, ka Latvijas kino vēsture nebūt nav tik sena, tomēr tikai pusgadu pēc pirmā publiskā kino seansa pasaulē pirmās kinofilmas tika izrādītas arī Rīgā.

Drēgnajā laikā vēlamies patverties siltās telpās ar kūpošu tējas krūzi, tomēr, lai gan labsajūta parādās, par šādu ainu jau iedomājoties vien, omulīgi siltās telpas patiesībā var nodarīt kaitējumu jūsu veselībai. Izrādās, pie vainas ir gaisa kvalitāte telpās, kurās lielākoties pavadām rudens un ziemas mēnešus.

No šā gada 24. jūlija Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) klientiem Siguldā pakalpojumus nodrošinās jaunā un modernā tehniskās apskates stacijā, kas atradīsies Inčukalna novadā, Vidzemes šosejas 46. kilometrā (blakus "Aerodium" un "Siguldas Bloks").

Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 2016.gada oktobrī pie klausītājiem dosies grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag". Koncertā skanēs gan grupas piecpadsmit gadu pastāvēšanas laikā radītie lielākie hiti, gan pasaulē pazīstamu skaņdarbu kaverversijas īpašā grupas "Sestā jūdze" skanējumā, kāda nav nevienai citai Latvijas grupai.

Miegā tiek pavadīta trešā daļa cilvēka mūža. Labs miegs nodrošina enerģiju, dzīvesprieku, palīdz organismam cīnīties ar dažādām slimībām. Diemžēl aptuveni 40 procenti pieaugušo miegā pavada mazāk nekā septiņas stundas, kas izraisa dažādas nopietnas veselības problēmas.