Cik viegli ir būt piecu bērnu tēvam, ja nevēlies tikai pildīt apgādnieka funkciju, bet arī būt kopā ar bērniem viņiem īpašos notikumos, ikdienas rūpēs un atpūtas brīžos? Tētis Andris Kalnozols teica, ka veiksmes atslēga ir kopdarbs – kamēr vada uzņēmumu, ikdienas rūpes uzņēmusies sieva Inese. Tāpēc arī uz interviju pāris nāk rokrokā – tieši tāpat kā savā ikdienā.

Augusts ir klāt, un tas nozīmē, ka pamazām jāsāk gatavoties skolai. Programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"" ietvaros tika aptaujātas vairākas daudzbērnu ģimenes, kā šis gatavošanās process notiek viņiem.

Zane un Agris Bārbali pirms pusotra gada adoptēja četras māsiņas – divus dvīņu pārus: sešus gadus vecās māsas Adriānu un Evelīnu un piecus gadus vecās māsas Katerīnu un Patrīciju. Sagaidot Starptautisko Ģimenes dienu, ko atzīmē 15. maijā, Zane dalās savas kuplās ģimenes tradīcijās, kas katru dienu padara laimīgu un prieka pilnu.

Portāla mammamuntetiem.lv veiktās aptaujas dati pērn liecināja, ka 65 % tētu nezina, kad ir viņu īpašā svētku diena. Un 83 % norādījuši, ka Tēva dienu vēl ne reizi nav svinējuši.