25. novembrī plkst. 12.00 Rīgas Kongresu namā notiks festivāla "Bildes 2017" koncerts bērniem. Šī ir nemainīga festivāla tradīcija jau ceturtdaļgadsimtu. Koncertu vadīs Igeta Gaiķe un Elizabete Lukaševiča.

24. novembrī Rīgas Kongresu namā notiks jauno grupu un "Bilžu" veterānu kopprojektu koncerts. No tā ierasti festivālā var sagaidīt vislielākos pārsteigumus un iepazīt vēl neredzētus mūziķus.

14. novembrī mūzikas un mākslas festivāla "Bildes" koncertu sērijā mūzikas namā "Daile", Krišjāņa Barona ielā 31, notiks blūza koncerts. Tas ir viens no retajiem pasākumiem, kas pulcē vienuviet labākos pašmāju blūzmeņus.

9. un 10. novembrī mūzikas un mākslas festivāla "Bildes" koncertu sērijā Spīķeru koncertzālē, Maskavas ielā 4-1, notiks festivālā sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību kopkoncerti.

8. novembrī mūzikas un mākslas festivāla "Bildes" koncertu sērijā Vecrīgas klubā "Kaļķu vārti", Kaļķu ielā 11a, notiks jauno dziesminieku koncerts. Tas kļuvis jau par vienu no festivāla tradīcijām, un tajā allaž ieraugāmi gan jau zināmi, gan gluži jauni mākslinieki, kuriem šī ir pirmā uzstāšanās "Bildēs".

7. novembrī mūzikas un mākslas festivāla "Bildes" koncertu sērijā Vecrīgas klubā "Kaļķu vārti", Kaļķu ielā 11a, notiks folkkoncerts, kurā pieredzējuši dziesminieki piedāvās klausītājiem savas dziesmas un savu jau nobriedušo muzikālo skatījumu uz mūsu ikdienas un ne ikdienas izjūtām.

5. novembrī ar koncertu "Ielūdz "Bilžu" mūziķi un viņu bērni" tiks ieskandināta 32. ikgadējā mūzikas un mākslas festivāla "Bildes" koncertu sērija. Pirmais no tiem norisināsies Vecrīgas klubā "Kaļķu vārti", Kaļķu ielā 11a, un tajā saspēlēsies dažādu paaudžu mūziķi ar dažādu paaudžu bērniem.