Drukāt šo lapu
25.01.2012 10:33

Siguldas centrā – arī šoziem brīvdabas slidotava

Autors 
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Ziemas festivālā 19. februārī ledus laukumā varēs vērot slidotāju priekšnesumus. Ziemas festivālā 19. februārī ledus laukumā varēs vērot slidotāju priekšnesumus. Foto: bērnu fonds „Attīstība”

Slidošanas priekus varēs baudīt stāvlaukumā pie viesnīcas "Sigulda", kur 26. janvārī pulksten 15 paredzēta ledus laukuma atklāšana, informē bērnu fonda "Attīstība" valdes priekšsēdētāja Mārīte Šmaukstele un novada pašvaldība.

Plānots, ka publiskā slidotava darbosies līdz marta vidum. Tās izmantošana būs bez maksas. Bērni līdz 12 gadu vecumam slidas varēs iznomāt par latu, pieaugušie – par diviem latiem stundā. Slidotavas darba laiks paredzēts no pulksten 11 līdz 21. Darbdienu pēcpusdienās no četriem līdz pieciem un brīvdienās no desmitiem līdz divpadsmitiem hokeja cienītāji varēs izmēģināt slidošanu ar nūjām, par to maksājot vienu latu.

Projektu sadarbībā ar Siguldas novada domi un uzņēmējiem īsteno bērnu fonds "Attīstība", kas pagājušajā ziemā slidotavas izveidē jau sadarbojās ar pašvaldību. "Attīstības" bērnu un jauniešu centrā darbojas Rīgas Ledus teātra studija, kuras mērķis ir dalībnieku fiziskā un radošā attīstība darbā uz ledus.