Drukāt šo lapu
14.04.2018 22:04

Ulbrokas florbolisti nosargā Latvijas čempionu titulu

(1 balsojums)
Ulbrokas florbolisti nosargā Latvijas čempionu titulu Latvijas Florbola savienība

Otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionāta zelta medaļas izcīnījuši "Betsafe"/Ulbrokas kluba florbolisti. Sestdien "Arēnā Rīga" viņi papildlaikā pārspēja florbola klubu "Valmiera".

Finālspēlē Ulbrokas komanda ceturtajā minūtē nonāca zaudētājos, taču nākošajās desmit minūtēs Kārlis Bulāns, Kaspars Šķēls un divreiz Edžus Ceriņš panāca triju vārtu pārsvaru – 4:1.

Valmierieši pārņēma iniciatīvu no čempioniem un ar trim precīziem metieniem izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas beigās un trešā perioda pašā sākumā Emīls Birķis un Kārlis Jānis Petrovskis atjaunoja divu vārtu pārsvaru Ulbrokas klubam, tomēr pamatlaika pēdējās piecās minūtēs Valmieras florbolisti pamanījās panākt izlīdzinājumu 6:6.

Pagarinājuma trešajā minūtē izšķirošais, uzvaru un čempionu titulu nesošais metiens izdevās Kārlim Bulānam – 7:6, un Ulborkas florbolisti otro gadu pēc kārtas triumfē Latvijas čempionātā.