Drukāt šo lapu
23.03.2018 21:41

Saulkrastu basketbolisti atvadās ar uzvaru

Saulkrastu basketbolisti atvadās ar uzvaru Saulkrastu novada pašvaldība

Sezonu, kurā zaudējumu (15) bijis krietni vairāk nekā uzvaru (7), Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā uz pozitīvas nots noslēguši Saulkrastu basketbolisti. Svētdien finišēs arī Siguldas sporta skolas komanda, kas priekšpēdējā mačā piektdien piedzīvoja zaudējumu.

Saulkrastu basketbolisti sezonas pēdējo spēli aizvadīja savās mājās pret basketbola skolas "Rīga" audzēkņiem. Sekmīgas pirmā puslaika beigas laukuma saimniekiem ļāva pārtraukumā doties ar deviņu punktu pārsvaru (42:33). Trešajā ceturtdaļā rīdzinieki starpību samazināja līdz trim punktiem, taču tūdaļ pat sekoja saulkrastiešu atbilde 8:0, un pēdējā ceturtdaļā viņi pārsvaru palielināja līdz 95:74.

Saulkrastu komandas labā Jūlijs Stankevičs guva 33, Jānis Skramans 19 un Raimonds Čudars 17 punktus. Ar sešām uzvarām 16 otrā posma spēlēs viņi saglabāja septīto vietu LBL3 otrajā grupā un sešpadsmito 18 klubu konkurencē visā līgā.

Ar spēli pret basketbola skolu "Rīga" svētdien sezonu noslēgs Siguldas sporta skolas basketbolisti, kuri piektdien viesojās pie Rugāju sporta centra komandas. Pirmajā puslaikā mājinieku pārsvars sasniedza 14 punktus (19:33) taču siguldieši pamazām starpību deldēja un pēc pārtraukuma panāca neizšķirtu 55:55. Sākoties pamatlaika pēdējām divām minūtēm Rugāju basketbolistu pārsvars bija minimāls (80:81), tomēr galotnē viņiem mājas sienas palīdzēja, un Siguldas komanda piedzīvoja zaudējumu 81:87.

Viesu rindās ar 34 punktiem izcēlās Daniels Iļjins, 18 punktus guva Roberts Bērze. Siguldiešiem otrajā posmā ir trīs uzvaras, 12 zaudējumi un priekšpēdējā vieta turnīra tabulā.