Drukāt šo lapu
14.03.2018 22:00

Ķekavas basketbolisti nodrošina pirmo vietu pamatturnīrā, Carnikavai zaudējums

Ķekavas basketbolisti nodrošina pirmo vietu pamatturnīrā, Carnikavai zaudējums arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas 12 labāko komandu turnīra tabulā pirmo vietu praktiski nodrošinājuši BK "Ķekava"/"Optibet" basketbolisti. Tas viņiem garantē laukuma priekšrocības visa izslēgšanas turnīra gaitā.

Kārtējo uzvaru pamatturnīra priekšpēdējā spēlē savās mājās ķekavieši izcīnīja, pārspējot Ventspils Augstskolas komandu. Līdz otrās ceturtdaļas vidum rezultāts auga diezgan vienmērīgi, laukuma saimniekiem saglabājot nelielu pārsvaru. Taču vēl pirmajā puslaikā BK "Ķekava" sasniedza 13 punktu starpību (49:36), un tā turpināja augt visa otrā puslaika garumā. Beigās gluži pārliecinoša uzvara 101:74.

Ķekavas kluba labā Nauris Miezis guva 22 punktus, Niks Saknītis 21, Eduards Avotiņš 13, Agnis Čavars un Modris Gundegs pa 11 punktiem.

Pirms pēdējās spēles turnīra tabulā BK "Ķekava" ar 18 uzvarām un trim zaudējumiem ieņem pirmo vietu. Teorētiski viņus vēl var panākt BK "Jelgava"/LLU vienība (16-4), taču viņiem obligāti jāuzvar abos atlikušajos mačos, bet ķekaviešiem jāzaudē atlikušajā mājas spēle 16. martā pret grupas priekšpēdējā vietā esošo LU/BS "Rīga" vienību.

LBL trešajā divīzijā zaudējumu izbraukuma spēlē pret Iecavas klubu "Dartija" otrdien piedzīvoja Carnikavas basketbolisti. Pirmajā puslaikā mājinieku pārsvars uz īsu brīdi sasniedza desmit punktus (34:24), tomēr, atpūtā ejot, bija vairs tikai divi punkti (40:38). Otrajā puslaikā iecavieši turējās 5-10 punktu attālumā un sagādāja carnikaviešiem zaudējumu 72:82.

Viesu rindās Jānis Ābols guva 18 punktus, Rolands Dovgjallo 17 un Dāvis Siliņš 14 punktus. Turnīra tabulā ar sešiem panākumiem 13 spēlēs carnikavieši ieņem sesto vietu, viņiem pamatturnīrā vēl atlicis aizvadīt trīs mačus.