06.02.2018 10:01

Pierīgas jaunie vieglatlēti izcīnījuši vairākas Latvijas čempionāta medaļas

Pierīgas jaunie vieglatlēti izcīnījuši vairākas Latvijas čempionāta medaļas Siguldas un Salaspils sporta skolas

Nedēļas nogalē Kuldīgā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U-18 un U-20 vecuma grupās vairākas medaļas izcīnījuši Pierīgas novadu sporta skolu pārstāvji.

Divas godalgas Kuldīgā ieguva Salaspils sporta skolas un Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Aksels Blanks. Startējot U-18 vecuma grupā, viņš 800 metru distancē uzrādīja labāko rezultātu minūte un 58,72 sekundes un kļuva par Latvijas čempionu. Savukārt 1500 metru skrējienā Aksels ieguva sudraba medaļu (4:23,58).

Veiksmīgākā no Siguldas sporta skolas pārstāvēm Latvijas jaunatnes čempionātā bija Estere Vīksne, kura izcīnīja čempiones titulu 2000 metru kavēkļu skrējienā, turklāt tuvāko konkurenti finišā apsteidza par 17 sekundēm (7:51,34).

Par sudraba medaļas ieguvēju 800 metru skrējienā U-20 vecuma grupā kļuva Pauls Daugulis (1:59,84), Kristaps Bruners izcīnīja otro vietu 2000 metru kavēkļu skrējienā (9:53,46), bet Magda Cigle 3000 metru distancē U-20 grupā ieguva bronzas godalgu (12:28,63).

300 metru skrējienā U-18 vecuma grupas jaunietēm Latvijas čempiones titulu ieguva Viktora Lāča sporta skolas audzēkne Patrīcija Sarmule no Garkalnes novada (41,11).

Sacensību ietvaros arī notika atlase uz divām Latvijas jauniešu izlašu sacensībām 24.-25. februārī Minskā U-20 vecuma grupā un Baltijas U-18 čempionātu 3. martā Viru.