22.03.2017 15:23

Salaspilī sumina novada labākos sportistus

Salaspilī sumina novada labākos sportistus Salaspils sporta nams

Kultūras namā "Rīgava" aizvadīts pasākums "Salaspils sporta laureāts 2016", kurā tika godināti pērnā gada labākie sportisti un komandas. Pasākumā tikās gan konkursam izvirzītie sportisti, gan arī Pierīgas sporta spēļu un Latvijas IV Olimpiādes dalībnieki, kuri pārstāvēja Salaspils novada komandu.

Latvijas IV Olimpiāde Valmierā Salaspils novada komanda bija pārstāvēta 10 sporta veidos. Augstāko sasniegumu – zelta medaļu vesera mešanā – ieguva Igors Sokolovs. Uzreiz aiz goda pjedestāla olimpiādē palika Salaspils galda tenisa kluba komanda un sporta skolas dāmu handbola komanda, informēja Salaspils sporta nama vadītāja vietniece Dace Kaļverša.

Pierīgas novadu sporta spēlēs pirmās vietas izcīnīja Salaspipls novada dambretes un galda tenisa komandas, savukārt telpu futbolā salaspilieši var lepoties ar trešo vietu. Individuālajā vērtējumā vietas uz goda pjedestāla izcīnīja dambretisti Gunārs Zālītis (1. vieta) un Raimonds Vipulis (1.vieta), zemldedus makšķernieks Aleksandrs Oldenburgers (2. vieta) un šahisti Imants Kārkliņš (2. vieta) un Ēriks Stivriņš (3.vieta), bet vieglatlētikas krosā savās vecuma grupās vislabāk veicās Aigaram Feterim (3. vieta), Nikolajam Malahovam (3. vieta), Maldai Caunei (2. vieta) un Birutai Akulai (3. vieta). 1. vietu MTB riteņbraukšanā izcīnīja Vismants Caune, savukārt orientēšanās disciplīnā nepārspēts palika Zigmārs Gailis.

Par pagājušā gada laikā sasniegto sevica roku cīņu meistarus Kasparu Grāvi, Jāni Amoliņu, Nataļju Gasani, Sandru Zālīti un Vladislavu Krasovski, karatistus Katrīnu Doroņinu, Vladislavu Šilonosovu un Edgaru Andriksonu, petanka spēles meistari Ieviņu Dzenīti, motosportistus Kasparu Tučiku, Andreju Ņekazakovu, Jāni Ļeščiku un Juriju Nečitailo, kā arī vairākkārtējās sieviešu rallija uzvarētājas Daci Kaļveršu un Indru Trofimoviču.

Paraolimpiskajā sporta dienā Rīgā galda tenisā pirmo vietu izcīnīja Vladislavs Kobka. Atzinības rakstu saņēma arī vieglatlēti Jekaterina Sokunova un Andrejs Bānis. Neolimpiskajos sporta veidos tika godinātas dāmu un vīriešu frisbija komandas "Salaspils FK" un "Salaspils WT". Pateicības par sporta biedrību aktīvo darbību Salaspils novadā saņēma sporta organizācijas – AS "SEB Banka", "Ezerkauliņi", SIA "Knauf", SIA "Saulkalne S".