12.12.2016 11:13

Foto: Jaunmārupē sportiski atklāta mini skeitošanas rampa

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Foto: Jaunmārupē sportiski atklāta mini skeitošanas rampa Mārupes novada pašvaldība

Pagājušajās brīvdienās Jaunmārupē sportiskā un atraktīvā gaisotnē tika atklāta mini skeitošanas rampa Mārupes veikborda parkā, kas ir piektais un noslēdzošais projekts "Latvijas Mobilā Telefona" (LMT) konkursā "LMT Latvijai" Mārupes novadā.

Kā vēsta novada pašvaldība, atklāšana norisinājās Mārupes veikborda parka tradicionāli organizētā "Brīvdienu čiliņa" ietvaros.

Jaunuzstādīto skeitošanas rampu publiskai lietošanai atklāja projekta ieceres autors un "Mārupes veikborda parka" īpašnieks Kristaps Gredzens, uzmundrinošus vārdus un paldies par paveikto teica Mārupes novada domes priekšsēdētāja vietniece Līga Kadiģe un LMT Biznesa klientu centra "Panorāma" vadītāja Evita Beņķe.

Pēc nelielās atklāšanas ceremonijas jauno mini skeitošanas rampu izmēģināja Mārupes novada jaunieši. Neskatoties uz ziemai raksturīgajiem laika apstākļiem, veikborda parkā bija lauzts ledus, un ekstrēmo sporta veida cienītāji varēja vērot arī veikotāju meistarību un paraugdemonstrējumus.

Projekts "Mini rampas izveide "Mārupes veikborda parkā"" realizēts, pateicoties Kristapa Gredzena iniciatīvai, izmantojot finansējumu, kas šogad iegūts projektu konkursā "LMT Latvijai" Mārupes novadā.

Projekta mērķis bija radīt jaunu aktīvās atpūtas vietu, sniedzot iespēju vienuviet pievērsties dažādiem ekstrēmajiem sporta veidiem, kā arī veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu Mārupes novadā.