16.11.2016 21:43

Mārupes basketbolisti otrreiz sezonā pieveic Jēkabpils komandu

Autors
Mārupes basketbolisti otrreiz sezonā pieveic Jēkabpils komandu arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā ceturto uzvaru pēc kārtas un sesto sezonas astoņās spēlēs trešdien izcīnījuši Mārupes sporta centra basketbolisti, kuri savā laukumā ar 40 punktu pārsvaru pieveica Jēkabpils basketbola kluba otro komandu.

Mārupes sporta kompleksā notikušās spēles pirmais puslaiks nebūt neliecināja par tādu iznākumu. Otrās ceturtdaļas vidū mājinieki vēl bija iedzinējos (18:19) un tikai veiksmīgi aizvadītas pēdējās piecas minūtes ļāva doties atpūtā ar piecu punktu pārsvaru (30:25).

Aina radikāli mainījās pēc pārtraukuma. Trešo ceturtdaļu mārupieši pabeidza ar 22 punktu pārsvaru, bet mača beigās sasniedza arī "plus 40" – 93:53. Abu komandu pirmajā spēlē pirms nepilna mēneša Mārupes basketbolisti uzvarēja ar 23 punktu starpību.

Otrā apļa spēlē rezultatīvākie Mārupes komandas sastāvā bija Roberts Pāže (16 punkti), Roberts Žubulis (15) un Kārlis Večens (12). C grupas tabulā mārupieši ieņem otro vietu aiz biznesa augstskolas "Turība" komandas (9-0).

LBL trešās divīzijas spēlē Carnikavas komanda Rēzeknē piekāpās sporta kluba "Ezerzeme" basketbolistiem 66:78. Carnikaviešiem šis bija trešais zaudējums sezonas deviņās spēlēs. Viesiem Roberts BUlāns guva 14, Kaspars Čaupals 13 un Jānis Ābols 12 punktus.

Arī nākamnedēļ abas LBL2 spēlējošās Pierīgas komandas spēles aizvadīs savās mājās – otrdien BK "Ķekava" uzņems BJBS "Rīga"/"Rīdzene" vienību, bet trešdien Mārupes komanda tiksies ar BK "Ogre"/"Kumho Tyre"-2. Vēl viena spēle paredzēta pirmdien Carnikavā, kur LBL3 mačā viesosies BK "Krāslava" basketbolisti.