Drukāt šo lapu
09.11.2016 21:34

Neizšķirts pirmajā pārspēlē Olaines futbolistiem saglabā reālas izredzes uz virslīgu ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Trešdien Olaines stadionā notika pirmā pārspēle par tiesībām nākamgad spēlēt Latvijas futbola virslīgā – savā starpā tikās pirmās līgas vicečempioni "Olaine/Super Nova" un "SynotTip" virslīgas priekšpēdējās septītās vietas ieguvēji futbola skolas "Metta"/LU futbolisti.

Rīdziniekiem, kuriem jau ir solīda pārspēļu pieredze (sešas uzvaras sešos līdzšinējos mačos) un favorītu statuss šajā duelī, pirmajā puslaikā bija arī ievērojams teritoriāls pārsvars, tomēr reālu vārtu gūšanas iespēju nebija daudz. Savukārt olainieši, izturējuši viesu spiedienu, pēdējās desmit minūtēs izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus. Vienreiz bumba pat atradās "Metta"/LU vārtos, taču mirkli iepriekš tiesnesis bija fiksējis "aizmuguri".

Otrā puslaika sākumā viesi tomēr izvirzījās vadībā – no tuvas distances precīzi sita Roberts Uldriķis. Virslīgas komanda minimālu pārsvaru saglabāja līdz pat 85. minūtei, kad "Olaine/Super Nova" sezonas labākais vārtu guvējs Vugars Askerovs panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Atbildes spēle paredzēta 13. novembrī Rīgā, Hanzas vidusskolas stadionā. Uzvarētāji divu spēļu summā iegūs tiesības nākamgad spēlēt virslīgā. Kā zināms, ceļazīmi uz virslīgu nopelnījuši pirmās līgas čempioni sporta kluba "Babīte" futbolisti.