Drukāt šo lapu
18.10.2016 13:37

Džudo turnīrā Ādažos mājinieki kopvērtējumā izcīna otro vietu

Džudo turnīrā Ādažos mājinieki kopvērtējumā izcīna otro vietu arhīvs

Gandrīz pustūkstotis dalībnieku nedēļas nogalē Ādažu sporta centrā piedalījās starptautiskajā jauniešu džudo turnīrā "Zelta rudens". Četrās vecuma grupās izcīnot 21 medaļu, komandu kopvērtējumā otro vietu ieguva mājinieki – Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi.

Ādažu jaunie džudisti, startējot 55 dalībnieku sastāvā, kopumā izcīnīja deviņas pirmās, septiņas otrās un piecas trešās vietas. Vairāk (9, 11, 14) bija tikai Vsevoloda Zeļonija sporta skolas komandai, bet aiz ādažniekiem kopvērtējumā palika 28 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Īpaši veiksmīgi mājinieki startēja jaunākajā U-10 vecuma grupā, kurā vien guva četras uzvaras – tas bija pa spēkam Martai Gapejevai, Umāram Usmanovam, Armandam Taubem un Fricim Štrausam. U-12 grupā par uzvarētājiem kļuva Lizete Jenerte un Jānis Deniņš, U-14 grupā – Klāvs Gailītis, bet vecākajā U-16 grupā – Vineta Alksne un Dārta Smildziņa.

Otrās vietas "Zelta rudenī" ieguva Amina Usmanova, Beatrise Briede (abas U-10 grupā), Sofija Koļesņičenko, Artūrs Kiseļevskis (abi U-14), Elīza Jevstigņejeva, Keita Leitone un Andrejs Rižovs (visi U-16), bet trešās – Riana Iļjašenko (U-10), Rihards Taube, Jānis Edgars Štrauss, Kristiāns Čumiks (visi U-14) un Gatis Leļevs (U-16).

Veiksmīgu turnīru aizvadīja arī Inčukalna novada Gaujas jaunie džudisti, kuri 11 sportistu sastāvā spēja izcīnīt sešas godalgotās vietas, no tām trīs zelta – pēc šī rādītāja viņi komandu vērtējumā ieņēma augsto septīto vietu.

Uzvaras Ādažos svinēja Ilze Aleksejeva, Alekss Vancans (abi U-10) un Nika Motiļkova (U-12), otrā bija Vlada Socka (U-14) un trešie – Kristaps Gucaļuks un Edvards Demidovs (abi U-10).

Sacensībās "Zelta rudens" piedalījās vēl divu Pierīgas klubu pārstāvji. Ulbrokas sporta kluba komandai vienu trešo vietu izcīnīja Jaroslavs Jankovičs (U-10), bet siguldieši šoreiz palika tukšā.

Jau šīs nedēļas nogalē nākamo jauniešu džudo turnīru – "Kano kauss 2016" – uzņems Salaspils sporta nams. Sacensībās piedalīsies bērni no 7 līdz 12 gadu vecumam.