Drukāt šo lapu
21.09.2016 10:48

Pierīgas skolu "Olimpiskajās stafetēs" sekmīgākie Babītes un Mārupes skolēni

Uzvarētāji C grupas sacensībās Babītes vidusskolas skolēni Uzvarētāji C grupas sacensībās Babītes vidusskolas skolēni Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Krimuldā notikušajās Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensībās "Olimpiskajās stafetēs" trijās vecuma grupās labākos rezultātu sasniedza Babītes un Mārupes vidusskolu audzēkņi. Babītes komandas savāca pilnu medaļu komplektu, bet mārupiešiem viena pirmā un divas trešās vietas.

Sacensībās stafetēs startēja 19 Pierīgas mācību iestāžu audzēkņi. Programmā bija iekļauta 8x60 metru pretstafete, kurā startēja pa četriem puišiem un četrām meitenēm, kā arī 4x200 metru stafetes stadiona skrejceļā atsevišķi puišiem un meitenēm. Lai noteiktu uzvarētājus, visās trijās stafetēs izcīnītie punkti tika summēti, un uzvarēja komanda ar lielāko punktu summu. Vienāda punktu skaita gadījumā izšķiroši bija rezultāti pretstafetē.

Jaunākajā C grupā (2003./04. g.dz.) pārliecinošu uzvaru izcīnīja Babītes vidusskolas skolēni, kuri uzrādīja labākos laikus visās trijās stafetēs un savāca maksimālo punktu skaitu 66. Komandas sastāvā startēja Adelīna Bērstele, Annija Gaile, Elizabete Marta Kaļķe, Aurēlija Morica, Alekss Pugejs, Matīss Otisons, Mārtiņš Dancis un Roberts Raivis Aršauskis.

Otro vietu ieņēma Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas komanda (52 punkti), trešo – Mārupes vidusskola (51 p.), bet labāko sešnieku sīvā cīņā noslēdza Ādažu vidusskola (46), Krimuldas vidusskola (45) un Ādažu Brīvā Valdorfa skola (44).

Sacensībās B grupā (2001./02. g.dz.) pirmo vietu izcīnīja mājinieki Krimuldas vidusskolas audzēkņi Ineta Būmane, Alīsija Stūrīte, Madara Jančenko, Sigita Kozuliņa, Madars Freimanis, Daniēls Pavlovskis, Māris Mucenieks un Ernests Lipiņš. Pretstafetē viņiem pirmā vieta, meitenēm otrā, puišiem trešā un summā 60 punktu.

Par četriem punktiem atpalika Babītes vidusskola un par 11 punktiem – Mārupes vidusskola, bet tālākajās vietās 18 komandu konkurencē ierindojās Mārupes pamatskola (48 p.), Jaunmārupes pamatskola (48) un Ādažu vidusskola (47).

Visbeidzot vecākajā A grupā (1997./2000. g.dz.) par Pierīgas čempioniem pārliecinoši kļuva Mārupes vidusskolēni Agita Švetere, Agata Buravcova, Sabīne Veide, Sintija Višņevska, Daniels Bambals, Mārcis Vaičekonis, Andrejs Stankevičs un Dāvis Krievāns, kuri atsevišķās disciplīnās ieguva divas pirmās un vienu otro vietu (64 p.).

Otrajā vietā Ulbrokas vidusskola (51 p.), trešajā Babītes vidusskola (51), ceturtajā Krimuldas vidusskola (49), piektajā Ādažu vidusskola (48) un sestajā Mālpils novada vidusskola (45 p.).

Vēl "Olimpisko stafešu" skriešanas sacensībās piedalījās skolēni no Vangažu vidusskolas, Inčukalna pamatskolas, Ropažu vidusskolas, Baldones vidusskolas, Saulkrastu vidusskolas, Sējas pamatskolas, Lēdurgas pamatskolas, Mālpils internātpamatskolas un Zaķumuižas pamatskolas.

Nākamais Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu posms paredzēts jau 27.septembrī, kad Baldones novada Riekstukalnā notiks sacensības rudens krosā.