13.12.2015 20:17

Pierīgas florbola klubi bez uzvarām tikai virslīgā

Autors

Kamēr Latvijas dāmu florbola valstsvienība Somijā ar piekto vietu pabeidza gaitas pasaules čempionātā, Pierīgas vīru florbola klubi tepat aizvadīja Latvijas "Elvi" virslīgas un pirmās līgas, kā arī Rīgas atklātā čempionāta spēles.

"Elvi" līgas pastarīšu savstarpējā spēlē Stalbē sporta klubs "Pārgauja" ar 7:5 pārspēja "Ķekavas Bulldogs" florbolistus. Izšķirošo pārsvaru laukuma saimnieki panāca otrā perioda otrajā pusē, kad guva četrus vārtus pēc kārtas un iekrāja 5:2 pārsvaru. Ķekaviešu labā divus vārtus guva Vladislavs Čerņavskis.

Turnīra tabulas pēdējā vietā esošie "buldogi" (pieci punkti 13 mačos) no priekšpēdējās vietas atpaliek jau par septiņiem punktiem.

Latvijas pirmās līgas turnīrā Centra grupas divu vadošo komandu savstarpējā spēlē sporta kluba "Babīte" florbolisti savā laukumā Spuņciemā ar 6:3 pieveica līderus FK "Irlava/Avant". Trešā perioda sākumā mājinieki jau bija panākuši 6:1 pārsvaru. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Jānis Vīns un Matīss Sīpols.

Saulkalnes komanda izbraukuma spēlē pret "Ogres vilkiem" trešajā trešdaļā atspēlēja četru vārtu deficītu, tomēr 36 sekundes līdz pamatlaika beigām pamanījās ieraidīt bumbiņu savos vārtos – zaudējums 6:7. Trīs vārtus guva Oskars Vāvers, divus – Aleksandrs Mahortovs.

Turnīra tabulā Babītes florbolisti ieņem otro vietu (19 punkti), bet Saulkalnes komanda ir piektā (15 p.).

Divas Pierīgas komandu savstarpējās spēles aizvadītas Rīgas atklātajā florbola čempionātā – un abas beidzās ar vienādu 6:5 rezultātu mājinieku labā. FK "Ikšķile" florbolisti, uzvaras vārtus gūstot 41 sekundi līdz pamatlaika beigām, pārspēja Saulkalnes komandu, bet Carnikavas florbola klubs nosargāja pirmajās divās trešdaļās iegūto pārsvaru pār "Inčukalns Coyoti" vienību.

Turnīra tabulā līderi ir "dtg.lv" komanda – 22 punkti deviņās spēlēs. Saulkalnes komanda ar 17 punktiem ir trešajā vietā, FK "Ikšķile" ar 16 punktiem ceturtajā, "Inčukalns Coyoti" ar 13 punktiem sestajā un Carnikavas klubs ar 10 punktiem astotajā vietā 14 komandu konkurencē.