31.03.2012 21:42

Pierīgas labākā telpu futbola komanda – Inčukalna novadā

Autors
Pierīgas labākā telpu futbola komanda – Inčukalna novadā Evita Eglāja

Ar Inčukalna novada komandas uzvaru sestdien, 31.martā, Zaķumuižas sporta centrā beidzās Pierīgas novadu sporta spēļu finālturnīrs telpu futbolā.

Finālturnīrā piedalījās piecas komandas, kuras bija veiksmīgākās divas nedēļas iepriekš notikušajos atlases turnīros. Inčukalna telpu futbola komanda izcīnīja trīs uzvaras un vienreiz nospēlēja neizšķirti – maksimālo punktu skaitu turnīrā viņiem neļāva savākt Stopiņu novada futbolisti – 1:1.

Pārējās cīņās Inčukalna komanda ar 3:1 uzvarēja pagājušā gada uzvarētājus Ropažu novadu, ar 7:3 Baldones novadu un ar 5:4 Ķekavas novadu, kopvērtējumā nopelnot 11 punktus, liecina rīkotāju informācija. Tālākajās vietās finālturnīrā ieņēma Ropaži (9 p.), Stopiņi (8 p.), Baldone (8 p.) un Ķekava (4 p.).

Paralēli tika aizvadīti turnīri par 6.-9.vietu un 10.-13.vietu. Spuņciemā, nepiedaloties Krimuldas un Salaspils novadu komandām, vienīgajā spēlē Saulkrastu novada komanda ar 4:3 pārspēja Babītes novadu un absolūtajā kopvērtējumā ieņēma sesto vietu. Pierīgas novadu sporta spēļu ieskaitē Babītes novads ieņēma septīto vietu, Salaspils un Krimulda dalīja 8.-9.vietu, desmitajā ierindojās Siguldas novads, 11.Mārupes novads, 12.Mālpils novads un 13.Sējas novads.

Pierīgas novadu sporta spēļu kopvērtējumā pēc piecām kārtām (zolīte, dambrete, novuss, galda teniss, futbols) vadībā izvirzījušies Babītes novada pārstāvji (82 punkti). Viņiem seko Baldones novads (75), Ropažu novads (70), Stopiņu novads (68) un Salaspils novads (67).

Nākamie posmi paredzēti maija otrajā pusē, kad notiks sacensības florbolā un orientēšanās sportā.