Drukāt šo lapu
24.03.2012 21:30

Mārupes jaunajiem tenisistiem Latvijas čempionu tituli

Autors  Ivo Jirgens

Trīs pirmās vietas Lielupes tenisa kortos Jūrmalā notikušajā Latvijas čempionātā vecuma grupās līdz 12 un 16 gadu vecumam izcīnījuši Mārupes tenisa skolas pārstāvji.

U-16 vecuma grupā puišiem Pauls Mikus Losbergs finālā ar 6:1, 6:2 pārliecinoši pieveica Reitu Elnioni no kluba «Attack», bet U-12 grupā Teodors Pukše cīņā par pirmo vietu uzvarēja Daņiilu Batmanovu («Enri») 1:6, 7:6, 6:4.

Savukārt meitenēm (U-16) Anna Ozerova izšķirošajā mačā pārspēja Viktoriju Demčenkovu no Lielupes tenisa centra 6:3, 6:1. Spēlē par trešo vietu Annija Anna Veinšteina no tenisa centra «Ādaži» pārtrauca cīņu pret Diānu Baumgartneri, kad rezultāts trešajā setā bija 6:3, 3:6, 1:3, un ierindojās ceturtajā vietā.

No 26.līdz 31.martam Lielupes tenisa kortos notiks Latvijas ziemas čempionāta turnīri jauniešiem U-14 un U-18 vecuma grupās.