Drukāt šo lapu
19.03.2012 17:21

Noskaidroti Pierīgas novadu telpu futbola finālturnīra dalībnieki

Sestdien, 17. martā, notikušajos četros priekšsacīkšu turnīros noskaidroti Pierīgas novadu telpu futbola finālturnīra dalībnieki.

Tie ir Stopiņu novada, Ropažu, Inčukalna, Baldones un Ķekavas futbolisti, kuri 31. martā Zaķumuižā cīnīsies par labākās komandas titulu.

Turnīrā Baldones sporta kompleksā, kurā piedalījās vienības no četriem novadiem, pirmās divas vietas izcīnīja Ķekavas un Baldones telpu futbola komandas. Tikpat punktu nopelnīja arī Babītes novads, taču, ņemot vērā savstarpējo spēļu bilanci, palika trešajā vietā un piedalīsies finālturnīrā par 6.-9.vietu. Pēdējā vietā palika Mārupes novada izlase.

Pārējās trijās priekšsacīkšu grupās startēja pa trim vienībām. Izmantojot sava laukuma priekšrocības tajās uzvaras svinēja mājinieki - pirmo vietu Ulbrokā izcīnīja Stopiņu novada komanda (aiz tās Salaspils un Mālpils), Vangažos – Inčukalna novada komanda (aiz tās Krimulda un Sējas novads), bet Zaķumuižā, apsteidzot Siguldu un Saulkrastos, triumfēja Ropažu novada futbolisti.