Drukāt šo lapu
18.03.2012 20:02

Jūrmalas futbola klubi izstājas no Latvijas kausa izcīņas

Autors  Ivo Jirgens

Zaudējumus Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlēs svētdien piedzīvojuši futbola klubi (FK) «FC Jūrmala» un «Daugava Rīga». Abiem tās bija pirmās oficiālās 2012. gada sezonas spēles.

FK «Daugava Rīga», kas pagājušajā sezonā startēja ar nosaukumu «Jūrmala-VV» Kauguru vidusskolas stadionā ar 1:3 (0:2) zaudēja FB «Gulbene» vienībai. Vienīgos vārtus laukuma saimnieku labā otrā puslaika kompensācijas laikā guva Edgars Kārkliņš.

Savukārt «FC Jūrmala» Rīgā piekāpās futbola klubam «Skonto» - 0:1 (0:0), liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Abās pārējās ceturtdaļfināla spēlēs pašreizējie Latvijas čempioni un kausa īpašnieki FK «Ventspils» futbolisti negaidīti pagarinājumā piekāpās futbola klubam «Jelgava» ar 1:2, bet «Liepājas metalurgs» savā laukuma ar 1:0 pārspēja Daugavpils «Daugavu». Šāgada virslīgas debitanti Jūrmalas futbola klubs «Spartaks» pērn astotdaļfinālā bija zaudējis FK «Ventspils» komandai (1:2).

Latvijas kausa izcīņas pusfināla pāri kļūs zināmi pēc izlozes veikšanas.