Drukāt šo lapu
17.03.2012 19:47

«Jūrmala/Fēnikss» basketbolisti nespēj apturēt BK «Ventspils» uzvaru gājienu

Autors  Ivo Jirgens

Latvijas Basketbola līgas (LBL) kārtējā spēlē sestdien,  Dubultos laukuma saimnieki – basketbola kluba (BK) «Jūrmala/Fēnikss» - basketbolisti piedzīvoja zaudējumu cīņā pret turnīra tabulas līderiem BK «Ventspils» ar rezultātu 68:81.

Ventspilniekiem šis bija 13. panākums LBL turnīrā pēc kārtas. Savukārt jūrmalnieki līdzšinējos 24 mačos piedzīvojuši 16 zaudējumus un deviņu komandu konkurencē ieņem priekšpēdējo astoto vietu. Tiesības piedalīties LBL izslēgšanas turnīrā iegūst pirmo sešu vietu ieguvēji. Šobrīd sestajā vietā ar 10 uzvarām 25 spēlēs ir BK «Jelgava».

Sestdienas spēles pirmajā puslaikā «Jūrmala/Fēnikss» komandai izdevās izrādīt pienācīgu cīņu favorītiem ventspilniekiem, kuri, par spīti otrdien gaidāmajai Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla izšķirošajai spēlei, viesos bija devušies labākajā sastāvā. Pārtraukumā laukuma saimnieki devās ar viena punkta pārsvaru (33:32).

Turpinājumā BK «Ventspils» spēlētājiem tomēr izdevās apliecināt savu pārākumu. Trešās ceturtdaļas vidū viņu pārsvars pirmo reizi sasniedza desmit punktus (49:39), bet ceturtās ceturtdaļas sākumā cīņas liktenis jau bija praktiski izšķirts – 49:68.

Jūrmalas kluba labā Atis Ozols guva 17 punktus, Dāvis Čoders 13, bet LBL februāra vērtīgākais spēlētājs Ervīns Jonāts - 12 punktus. BK «Ventspils» rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Mārtiņš Laksa.

LBL pamatturnīrā «Jūrmala/Fēnikss» basketbolistiem atlicis aizvadīt divas spēles – 2. aprīlī mājās pret BK «Valmiera» un 4. aprīlī Gulbenē pret «VEF Rīga» vienību.