Drukāt šo lapu
10.09.2013 12:34

Biedrībai "Kalngalieši" jauna vadītāja

Autors  www.carnikava.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Biedrības "Kalngalieši" jaunā vadītāja Gunita Dzene. Biedrības "Kalngalieši" jaunā vadītāja Gunita Dzene. www.carnikava.lv

Tā kā līdzšinējais biedrības "Kalngalieši" valdes priekšsēdētājs Guntis Millers izteica velmi amatu atstāt, turpmāk šos pienākumus pildīs Gunita Dzene.

Tajās tika izvirzīti trīs kandidāti – Līga Saļma, Jānis Spoģis un Gunita Dzene. Ar vienbalsīgu lēmumu tika nolemts, ka valdes priekšsēdētāja pienākumus turpmāk pildīs Gunita Dzene, Jānis Spoģis darbosies kā priekšsēdētājas vietnieks, savukārt Līga Saļma pārraudzīs biedrības projektus.

Biedrība "Kalngalieši" veiksmīgi darbojas jau astoņus mēnešus, par ko liecina kā paveiktie darbi, tā sarīkotie pasākumi. Pašlaik biedrībā oficiāli ir 52 fiziskas personas un viena juridiska – Carnikavas novada dome. Par precīzāku biedru skaitu "Kalngaliešu" pulkā varēs spriest 12. janvārī, kad biedrība svinēs savu gada jubileju. Nākamā biedrības "Kalngalieši" sanāksme notiks 19. septembrī, un tajā ciemosies novada domes deputāts Roberts Raimo.