Drukāt šo lapu
18.12.2017 15:07

Godina Siguldas novada zelta pārus

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Godina Siguldas novada zelta pārus Siguldas novada pašvaldība

Lai pateiktos par ģimenisko vērtību saglabāšanu, godinātu stiprās ģimenes par viņu rādīto piemēru, 16. decembrī Siguldā sveica tos novada pārus, kuri laulībā nodzīvojuši 50 gadu un šajā gadā atzīmē zelta kāzu jubileju.

Pārus sveica Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, pasniedzot atjaunotās laulības apliecības, informē Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītājas vietniece Inese Pabērza.

"Stipras, saticīgas ģimenes ir mūsu vislielākā vērtība, un jūs esat tam apliecinājums," uzrunājot klātesošos, sacīja Uģis Mitrevics. "Jūsu savstarpējā uzticēšanās, cieņa, atbalsts pusgadsimta garumā, ir tās cilvēku īpašības, ko mēs ikkatrs gribētu. Sigulda, mūsu novads aizrauj arī ar patiesu un īstu mīlestību. Siguldas novads, Latvija lepojas ar jums un jūsu ģimenēm!"

Pasākumā tika godināti divi novada zelta pāri. Tika sveikti Jānis un Biruta Bērziņi, kuri ir dzimuši Mores pagastā, tur arī līdz šim dzīvojuši un reģistrējuši laulību. Savukārt Juris un Marija Burvji, lai arī dzimuši katrs citā Latvijas vietā, no agras bērnības par savām mājām sauc Siguldu. Burvji ģimeni dibinājuši pirms 50 gadiem novembrī Siguldas pilsētas kultūras namā.

Zelta pārus sveica arī viņu ģimenes locekļi, bet pasākumu ar muzikālu programmu papildināja dziedātājs Mārtiņš Ruskis, vēsta pašvaldības pārstāve.